телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP Ukraine Partner Meeting II

15.09.2023

ALLOY

126

14 вересня 2023 року відбулась друга зустріч партнерів SAP та SAP Україна. Гарна можливість обговорити тенденції, дізнатися нове, звірити годинники.

Сергій Фурса поділився своїми аналітичними прогнозами та баченням майбутнього України на економічному фронті та сценаріями розвитку війни. Виділимо головні для себе меседжи:

 • Перемога буде!
 • Інвестиції будуть! Напрями інвестицій будуть визначати інвестори

Тут прямо хочеться кричати: Люди!!! Бізнес!!! Готуйтесь до грошей заздалегідь, впроваджуйте світові якісні системи, трансформуйте та цифровізуйте бізнес!!!!

 • Україна – країна сервісів
 • Треба бути готовими до міграційних катаклізмів

Яскравий, потужний виступ Едема Адаманова – генерального директора Медичних закупівель України та Ігоря Лисенко – керівника відділу IT-розвитку Медичних закупівель України:

 • “Світ стає доступнішим з SAP Ariba”
 • Що важливіше Цифрова або Трансформація в процесі цифрової трансформації? Якщо не навести порядок маючи хаос, то отримуємо “оцифрований хаос”. 

Відчули реальну гордість за те що наша служба Медичних закупівель є прикладом для багатьох служб інших, навіть більш розвинених, країн. . А скільки зекономлених грошей, часу для держави плюс реальна якість закупівель. І головне: державні підприємства! Досить ховатись і прикриватись “унікальністю бізнес процесів і складністю законодавства”. Пора наводити у себе лад.

 • Були цікаві дискусії щодо SAP university alliance. Хто потрібен нам, інтеграторам та компаніям що впроваджують SAP? Чи можна виростити консультанта “у пробірці”? Як би ми хотіли бачити цей процес і чи готові ми в нього вкладати? Надважливі питання, бо вони є проекцією нашого майбутнього.
 • І були смачні активності! Насправді, ніщо так не зближує як спільна робота, будь то проект SAP, будь то унікальні страви української кухні.

Дякуємо SAP Україна за цей чудовий захід! Разом все подолаємо!

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації
 • 05.07.2023

  ALLOY

  SAP Ukraine Partner Meeting
  Ми раді поділитися новиною про зустріч SAP-партнерів у Києві, яка є важливою віхою як перша зустріч віч-на-віч за досить довгий час, незважаючи на виклики, пов’язані з пандемією CO[...]