телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

ABAP to the Future та ABAP in the Cloud

31.07.2023

SAP PRESS

135

Сьогодні є можливість отримати 40% знижки одразу на дві книги для розробників, це ABAP to the Future та ABAP in the Cloud. Непогані довідники по новим можливостям програмування на ABAP в цілому та програмування для хмарних систем.

ABAP to the Future – ABAP повертається і краще, ніж будь-коли! Шукаєте останні новинки синтаксису ABAP? Приклади коду повністю оновлено згідно нової концепції синтаксису мови програмування. Потрібно почати працювати в хмарі з моделлю програмування додатків ABAP RESTful? Знайдіть усі необхідні деталі. Маєте нову IDE, наприклад SAP Business Application Studio? Ми покажемо вам тонкощі вашого середовища. Від abapGit і ABAP2XLSX до SAPUI5 і Web Dynpro ABAP, це нове видання містить усе, що вам потрібно, щоб бути на передньому краї!

  • Відкрийте для себе найновіші та найкращі функції у всесвіті ABAP
  • Дізнайтеся про модель програмування додатків ABAP RESTful, основні служби даних, abapGit, SAPUI5 тощо
  • Досліджуйте нові середовища розробки та тестові середовища.

ABAP in the Cloud Середовище SAP BTP, ABAP (раніше SAP Cloud Platform, середовище ABAP) потребує спеціальних знань щодо мовних обмежень і середовища розробки — нехай ця книга буде вашим посібником! Почніть із створення пробної версії та налаштування інструментів розробки ABAP в Eclipse. Потім пройдіть крок за кроком через створення програми за допомогою моделі програмування додатків ABAP RESTful, розробку серверних служб і створення програм SAP Fiori. Підключіть свої хмарні програми ABAP до локальних і хмарних систем і дізнайтеся, як керувати цими програмами та підтримувати їх. ABAP не мертвий, він у хмарі!

  • Налаштуйте середовище SAP BTP, ABAP і подивіться, як хмара змінює мову програмування ABAP
  • Розробляйте повні програми, від серверних служб до інтерфейсу SAP Fiori, і навчіться тестувати та контролювати програми
  • Підключайтеся до локальних і хмарних систем за допомогою зовнішніх API

Код на знижку як завжди: MMDEAL23

ABAP to the Future – Роздрібна ціна: $84,99 / сьогодні: $50,99

ABAP in the Cloud – Роздрібна ціна: $74,99 / сьогодні: $44,99

ABAP to the Future – Take your coding to the next level! та ABAP in the Cloud Journey to the cloud and innovate with ABAP!

До речі ABAP to the Future була куплена ще коли вийшла з другу, а от ABAP in the Cloud, сьогодні скористались знижкою та тако ж придбали.

Коментарі (0)
Додати коментар