телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Маленьких перемог не існує!

06.07.2023

ALLOY

103

Маленьких перемог не існує. Вони або є, або це не перемога. Наша компанія, створена людьми фанатами своєї справи, які зібрались разом щоб створити консалтинг нового зразка, отримала статус партнера SAP з надання сервісу впровадження, розвитку та підтримки систем SAP.

Так, ми ще на початку цієї мандрівки, нам ще багато чого треба зробити, формального та не дуже, щоб з’явитись офіційно на www.sap.com в розділі Знайти партнера, але ділитись радістю треба зразу!

Що це змінить для нас? Насправді, це додасть імпульсу до нашого руху – професійного зростання, розширення мереж спілкування, збагачення інформацією з більших ресурсів. Але головне – це чіткий сигнал того, що ми на вірному шляху, що потреба в професійних командах є і тільки зростає, що в потенціал нашої країни, наших компаній, наших людей вірять і перспективи для розповсюдження системи №1 в світі в Україні дуже чіткі і великі. Ми віримо, що ера програмних продуктів сумнівної якості, до того ж створених в країні яка руйнує життя в нашому домі, точно наближається до кінця. Ми віримо, що ментальність і світосприйняття наших людей змінюється в західному напрямку. Ми віримо, що професіоналізм завжди є і буде в ціні. А отже завжди буде попит на наші послуги.

Що це змінить для вас? Як мінімум, нас буде легше знайти)).

Ми точно відчуваємо, що прийшов час для консалтингу з новою філософією. Це має бути компанія – друг, компаньйон, партнер, компанія, якій довіряє клієнт, яка пропонує продукт персонально створений для клієнта та компанія, яка зможе обережно провести бізнес через болючі зміни, допоможе здолати спротив інерції мислення та стати радником не лише з питань підтримки та розвитку системи, а й в питаннях ефективності бізнес-процесів.

Ми виділяємо для себе такі головні моменти:

  • Чесність. Досить прикриватись регаліями попередніх проектів, якщо люди, які зробили ці проекти, більше не працюють в компанії. Досягнення компанії дорівнюють сумі досягнень людей, які в ній працюють.
  • Нова структура компанії. Основу компанії мають становити консультанти з досвідом проектної роботи, з глибоким знанням в своїй функціональності системи SAP та бізнес-знаннями. Їх можна назвати «супер бійцями». Вони проводять первинний аналіз та визначають напрямки, які потребують додаткового детального вивчення, вони ж визначають які спеціалісти будуть необхідні для проекту.
  • Власна методика впровадження. Так, існують описані та затверджені методики, але ми живемо в динамічному світі і виграє той, хто знаходить свій шлях, той, хто може на все подивитись з іншої точки зору, той, хто не похований під купою важких, застарілих процедур та регламентів.
  • Реальне, а не номінальне залучення ключових фігур бізнесу. Вкрай необхідно знаходити спільників серед топ менеджменту – вони мають стати агентами змін! Треба спілкуватись з ними так, щоб їм стало цікаво, а не просто потрібно. Народження нової системи, її розвиток, становлення, дорослішання та результати які вона починає надавати, це має стати спільним процесом.
  • Міняти не бізнес, змінювати людей. Це зміна акценту. Зміни бізнесу – один з факторів, що відлякують компанії від впровадження системи SAP, але по правді, по суті – бізнес не змінюється, змінюються люди.

Зміни на ринку SAP консалтингу в Україні назріли та можливі, особливо якщо в гру вступають люди, які люблять те, що роблять та роблять те, що люблять.

Шевченко Тетяна

Коментарі (0)
Додати коментар