телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

«Корпоративний директор»

22.03.2023

ALLOY

75

Шановні друзі і колеги!

17 березня 2023 року наша компанія взяла участь у програмі «Корпоративний директор» в якості експерта і доповідача.

Нагадаємо, що програма була розроблена за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC), за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та Посольства Великої Британії в Україні і проводиться під керівництвом Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ). Програма має на меті підвищення якості підготовки корпоративних директорів, які опікуються питаннями стратегічного рівня в організаціях.

Одне з таких питань – цифрова трансформація, тема, значення якої важко переоцінити для сталого розвитку компаній. Цю тему висвітлювали наші експерти Тетяна Шевченко і Максим Єгоричев-Крімберг. Ось деякі з моментів, про які йшлося в ході навчання:

  • Що таке цифровізація і чому вона нікого не омине?
  • Чому саме Рада директорів має вибрати цифрову платформу компанії?
  • Яким чином краще підійти до процесу вибору цифрової платформи?
  • •       Рада, як стейкхолдер якісної цифровізації: кейси українського бізнесу
  • Коли варто починати зміни просто зараз?

Для учасників такого рівня, ефективним є навчання з максимальним залученням групи і використання її потенціалу. Тому дискусія була жвава, з доречними і показовими кейсами з українського бізнесу, з груповими вправами і презентаціями. Кожен з учасників мав можливість внести свою частку, дізнатись про думку і практику експертів, обмінятись досвідом з колегами, і врешті решт підвищити і розширити своє розуміння теми.

Організатори і учасники щиро подякували Alloy Consulting за фаховість і вміння зрозуміло та слушно розкрити важливу і складну тему. Зі свого боку, ми вдячні за запрошення і готові до подальшої освітньо-консалтингової діяльності на ринку впровадження ERP рішень.

Alloy Consulting є провайдером SAP ERP рішень на ринку України, ми змінюємо уявлення про системи SAP: впровадження може бути швидким, а користування ефективним та зручним. В нашому арсеналі десятки реалізованих проектів в різних галузях економіки. В нашій команді кращі спеціалісти з унікальним досвідом і експертизою.

Максим Єгоричев-Крімберг

Коментарі (0)
Додати коментар