телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Знижки від SAP при переході до хмарних сервісів та не тільки знижки

05.02.2024

ALLOY

S/4HANA

59

Discounts from SAP

Примітка Alloy: Щось в цей понеділок не склалось, нових книжок не випустилось, а тому замість знижки на книжки, отримуй те знижки на SAP, та трохи цікавого по наступним планам від керівництва компанії. Хоча як то кажуть, хтось там щось припускає, а як воно буде поживем побачимо.

Компанія SAP, пропонує «фінансові стимули», щоб допомогти кожному клієнту перейти до хмари щоб підтримувати темп і рівень цифрової трансформації, які забезпечують хмарні технології. SAP заявила, що планує допомогти клієнтам компенсувати витрати на міграцію та трансформацію переміщення локальних і застарілих програм у хмари.

«Щоб відзначити інвестиції, зроблені клієнтами SAP, і допомогти компенсувати витрати на міграцію та трансформацію, SAP оголошує пропозицію з обмеженим часом, яка може зменшити вартість міграції до 50 відсотків і скоротити час для отримання вартості», — міститься у заяві компанії.

До кінця року клієнти, які придбають пакеті рішень RISE with SAP або GROW with SAP, матимуть доступ до кредитів, які вони потім зможуть використати для компенсації витрат на технічне обслуговування, хмарні послуги або хмарні підписки. Угода стосуватиметься клієнтів S/4HANA та SAP ECC. Також кредити можуть бути використані для придбання SAP S/4HANA Cloud та додаткових бізнес-рішень, таких як ланцюг поставок, кадровий облік, управління витратами, CRM, інструменти трансформації бізнесу та на платформу BTP.

На думку експертів цей крок вимушений, після того як компанія SAP отримала багато критики та невдоволення від клієнтів після того, як генеральний директор Крістіан Кляйн (Christian Klein) заявив інвесторам що «Наші нові інновації не будуть доступні для локальних систем». Цей крок розлютив користувачів, які вважають це невиконанням обіцянок керівника розробки продуктів Томаса Сауерессіга (Thomas Saueressig), який у 2020 році заявив, що платформа S/4HANA є «архітектурою та платформою майбутнього для наших клієнтів», не уточнюючи щодо того до якого типу платформи це відноситься, чи то до локального або в хмарного ПЗ. Багато користувачів не приймають концепцію RISE with SAP, яка пропонує послуги SaaS, хмарну інфраструктуру та трансформацію бізнесу в єдиному пакеті від SAP. Але компанія продовжує наполягати на цьому рішенні. Пол Купер (Paul Cooper), голова групи користувачів SAP у Великій Британії та Ірландії, сказав, що йому приємно бачити, що SAP прислухалася до проблем користувачів. «Програма міграції та модернізації RISE з SAP є бажаним першим кроком, і фінансові стимули допоможуть поточним клієнтам ECC обґрунтувати перехід до хмари. Ми будемо вивчати думку учасників, які перейшли на S/4HANA, – передусім, щоб побачити, чи фінансові стимули компенсують додаткові витрати, які вони понесуть у зв’язку з переходом до хмари, щоб отримати доступ до останніх інновацій. Ми з нетерпінням чекаємо на розуміння деталей, але це, безперечно, крок у правильному напрямку». Також пан Купер наголосив: «Через складність і критичність користувацьких реалізацій все ще буде «значна кількість локальних клієнтів, які не перенесуть свою основну систему SAP на RISE. Для цих організацій можливість отримати доступ до останніх інновацій через BTP буде важливою, якщо вони не залишаться позаду. Це сфера, у якій ми продовжуватимемо просувати SAP, оскільки ми вважаємо, що для цього немає технічних причин чому це неможливо». Тобто ніяких обмежень для локальних систем не повинно передбачатись на перспективі, але то був голова групи користувачів а от член виконавчої ради DSAG Крістін Грімм сказала: «SAP підтверджує свою обіцянку активно підтримувати клієнтів на шляху до хмари та таким чином полегшити перехід». Тобто таки позиція компанії хоч тушкою, хоч чучелом але клієнти повинні бути переведені у хмару.

Щось мені підказує що буде, на що подивитись у майбутньому.  Наприклад атака хмарних провайдерів і повна зупинка роботи компанії?  Так бекап, відновлення, але навряд чи хмарний провайдер оцінить та компенсує один, два або скільки там днів простою бізнесу компанії. Ви кажете що це не можливо, нажаль зламати можливо все, особливо якщо хтось задався такою  метою. Так можливо було зламати і локальні системи але раніше було таке, що SAP працював у захищеному контурі без виходу в інтернет. Але зараз це практично стає не можливим. Наприклад гарна ідея винесення користувацького коду на платформу BTP? Так але BTP може бути тільки хмарним і це значить, що вашу локальну систему необхідно з’єднувати з хмарним BTP, так це CloudConnector, так він має всі сертифікати безпеки які тільки зараз є, але є одне але, всі сертифікати це означає, що він знає та закриває всі відомі проблеми, а скільки існує невідомих?

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації