телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Advanced ABAP

06.05.2024

SAP PRESS

26

Понеділок присвячений розробникам ABAP і знижка 30% як завжди за промокодом MYSTERYDEAL. Непогана збірка книжок, частина з них доречи придбана та частково прочитана.

ABAP RESTful Application Programming Model The Comprehensive Guide – колектив авторів Lutz Baumbusch, Matthias Jäger, Michael Lensch

 ABAP RESTful Application Programming Model The Comprehensive Guide

Ви працювали з ABAP, SAP Fiori та основними службами даних — тепер подивіться, як ці та інші технології поєднуються в прикладній програмній моделі ABAP RESTful. Навчіться розробляти програми, оптимізовані для SAP S/4HANA, незалежно від того, чи є ваша система локальною чи хмарною. Дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб створювати нові програми ABAP, оновлювати застарілі програми та повторно використовувати існуючий вихідний код. Нехай нова модель працює на вас!

 • Розробка програм ABAP для SAP S/4HANA та SAP BTP
 • Використовуйте ключові інструменти та технології, у тому числі основні служби даних і SAP Fiori
 • Отримайте покрокові вказівки щодо моделювання даних, впровадження поведінки, розробки інтерфейсів користувача тощо

List Price: $84.99

Today: $59.49

Core Data Services for ABAP – колектив авторів Renzo Colle, Ralf Dentzer, Jan Hrastnik

Core Data Services for ABAP

Якщо ви розробляєте програми ABAP, вам потрібен досвід CDS. Ця книга — ваш всеосяжний посібник, оновлений для SAP S/4HANA 2023! Почніть з навчання створювати та редагувати перегляди CDS. Ознайомтеся з синтаксисом CDS і подивіться, як визначити асоціації та анотації. Подальше вдосконаліть свою модель, реалізувавши засоби керування доступом, прив’язки служб і функції таблиці. Зрозумійте модель віртуальних даних на основі CDS, а потім дотримуйтеся покрокових інструкцій для моделювання аналітичних і транзакційних програм. Від моделювання до тестування та усунення несправностей – це єдина книга, яка вам потрібна!

 • Розробляйте моделі даних за допомогою основних служб даних ABAP
 • Створюйте та розширюйте моделі для аналітичних і транзакційних програм
 • Визначайте анотації та асоціації, запроваджуйте засоби контролю доступу, працюйте з ієрархіями тощо

Примітка Alloy: Ну що можливо сказати. Якщо вам необхідно зрозуміти що таке CDS, то починайте з цієї книги. Написано непогано самі придбали попереднє видання 2019 року. Тоді книга була 490 сторінок, а нове видання вже має 754 сторінки. Так що рекомендуємо.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Complete ABAP – автор Kiran Bandari

Complete ABAP

Отримайте все, що вам потрібно для програмування за допомогою ABAP, в одному місці! Ви початківець, який хоче освіжити основи? Ви отримаєте огляд архітектури SAP і вивчите синтаксис. Уже є досвідченим програмістом і хоче покращити свої навички ABAP? Пориньте прямо в модифікації та вдосконалення коду. Зрозумійте середовище програмування та створюйте звіти, інтерфейси та програми за допомогою цього повного довідника про кодування за допомогою ABAP!

 • Щоденний довідник для програмістів ABAP усіх рівнів
 • Вивчайте елементи мови, синтаксис, концепції тощо
 • Досліджуйте модульність, модифікації та вдосконалення
 • Оновлено для ABAP 2021

Примітка Alloy: Можливо почати вивчати абап із скачування курсів по абапу, а можливо придбати цей довідник. Написано непогано, але якщо ви не початківець, то скоріше за все дві третини книги будуть вам не цікаві.

List Price: $84.99

Today: $59.49

ABAP in the Cloud Development and Operations with SAP BTP, ABAP Environment – група авторів Gairik Acharya, Aleksandar Debelic, Shubhangi (Deshmukh) Joshi, Aayush Dhawan

ABAP in the Cloud

Середовище SAP BTP, ABAP (раніше SAP Cloud Platform, середовище ABAP) потребує спеціальних знань щодо мовних обмежень і середовища розробки — нехай ця книга буде вашим посібником! Почніть із створення пробної версії та налаштування інструментів розробки ABAP в Eclipse. Потім пройдіть крок за кроком через створення програми за допомогою моделі програмування додатків ABAP RESTful, розробку серверних служб і створення програм SAP Fiori. Підключіть свої хмарні програми ABAP до локальних і хмарних систем і дізнайтеся, як керувати цими програмами та підтримувати їх. ABAP не мертвий, він у хмарі!

 • Налаштуйте середовище SAP BTP, ABAP і подивіться, як хмара змінює мову програмування ABAP
 • Розробляйте повні програми, від серверних служб до інтерфейсу SAP Fiori, і навчіться тестувати та контролювати програми
 • Підключайтеся до локальних і хмарних систем за допомогою зовнішніх API

Примітка Alloy: Книжечку придбали ще раніше. Ну як завжди коли книжка написана колективом авторів, то частини книги мають трохи не рівномірний рівень, але як-то кажуть BTP треба починати вивчати, а тому ця книга може бути тим, з чого це можливо розпочати.

List Price: $84.99

Today: $52.49

ABAP Development for SAP HANA – від авторів Mohd Mohsin Ahmed, Sumit Dipak Naik

ABAP Development for SAP HANA

У цьому покроковому посібнику розробника є все, що вам потрібно для створення програм ABAP, оптимізованих для SAP HANA. Вивчіть середовище та інструменти, які ви використовуватимете, і опануйте методи розробки, які керують парадигмою коду до даних у SAP HANA. Потім перейдіть до базового програмування за допомогою підключення до бази даних ABAP, SQLScript, процедур бази даних, керованих ABAP, основних служб даних тощо. Після того, як ви закодували свої програми, підтримувайте їх за допомогою статистики виконання, трасування й аналізу коду. Створіть це по-своєму!

 • Зрозумійте, як SAP HANA змінює програмування ABAP
 • Доступ до бази даних за допомогою ABAP Database Connectivity, SQLScript і процедур бази даних, керованих ABAP
 • Моделюйте дані за допомогою представлень розрахунків і представлень CDS

Примітка Alloy: Теж маємо це видання у свої бібліотеці, ну що можливо сказати, книга має все про все. Тобто якщо не хочеться витрачати гроші на 3 книги, типу окремо про SQLScript, окремо про CDS, окремо про SAP HANA DB, то можете придбати це одне видання, але потрібно розуміти що тут є все про все але обмежено за змістом.

List Price: $84.99

Today: $59.49

ABAP to the Future – автор Paul Hardy

ABAP to the Future

ABAP у майбутнє повертається — і краще, ніж будь-коли! Шукаєте останні новинки синтаксису ABAP? Приклади коду повністю оновлено. Потрібно почати працювати в хмарі з моделлю програмування додатків ABAP RESTful? Знайдіть усі необхідні деталі. Маєте нову IDE, наприклад SAP Business Application Studio? Ми покажемо вам тонкощі вашого середовища. Від abapGit і ABAP2XLSX до SAPUI5 і Web Dynpro ABAP, це нове видання містить усе, що вам потрібно, щоб бути на передньому краї!

 • Відкрийте для себе найновіші та найкращі функції у всесвіті ABAP
 • Дізнайтеся про модель програмування додатків ABAP RESTful, основні служби даних, abapGit, SAPUI5 тощо
 • Досліджуйте нові середовища розробки та тестові рамки

Примітка Alloy: Ну майже 900 сторінок це 900 сторінок, все про новий абап, нове середовище розробки і все що необхідно знати про програмування на абап у хмарі. А там доречи є свої обмеження на виконання як команд так і доступів до таблиць бази даних.

List Price: $84.99

Today: $59.49

#SAPUkraine

Коментарі (0)
Додати коментар