телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Machine Learning

16.10.2023

SAP PRESS

99

Machine Learning with SAP

Готові використовувати машинне навчання за допомогою SAP? Незалежно від того, чи перебуваєте ви на стадії впровадження чи готові розробляти та розгортати програми, ці книги навчать вас усього, що вам потрібно знати з машинного навчання.

Примітка Alloy: Ну що можливо сказати, машинне навчання це модно, але щось мені здається що в нас поки не на часі, тому що якщо у більшості фінансистів супер система це 1С, то яке таке машинне навчання, там нажаль з основ обліку необхідно починати, а не з виходу у відкритий космос, до якого ще долетіти треба. А тому, якщо ви опрацюєте на західний ринок, то можливо ці книжки є сенс купити, а якщо на локальний, як це не сумно, але вони ще довго будуть тут не потрібні. Але можливо я і помиляюсь.

Заощаджуйте 40% на електронних книгах з машинного навчання! Використовуйте код купона MYSTERYDEAL.

Implementing Machine Learning with SAP S/4HANA

Implementing Machine Learning with SAP S/4HANA – Запустіть машинне навчання в SAP S/4HANA! Почніть із перегляду доступних інструментів і варіантів впровадження. Потім дізнайтеся, як налаштовувати служби, навчати моделі та керувати програмами. Дізнайтеся, як машинне навчання можна застосувати в різних сферах бізнесу, від фінансів до продажів. З докладною інформацією про розширюваність і пов’язані послуги SAP Cloud Platform ви знайдете все, що вам потрібно, щоб максимально використати машинне навчання!

  • Дізнайтеся про інструменти машинного навчання для SAP S/4HANA
  • Впроваджуйте машинне навчання та прогнозні моделі за допомогою вбудованих служб, SAP Cloud Platform і SAP Analytics Cloud
  • Досліджуйте програми та процеси машинного навчання, створені SAP

List Price: $84.99

Today: $50.99

dMachine Learning with SAP

Machine Learning with SAP – Працюйте розумніше з машинним навчанням! Почніть із основних концепцій машинного навчання — типів навчання, алгоритмів, підготовки даних тощо. Потім використовуйте SAP Data Intelligence, SAP HANA та інші технології для створення власних програм машинного навчання. Опануйте SAP HANA Predictive Analysis Library (PAL) і функціональні та бізнес-сервіси машинного навчання для навчання та розгортання моделей. Нарешті, подивіться, як машинне навчання діє в галузях промисловості від виробництва до банківської справи.

  • Розробляйте програми машинного навчання за допомогою SAP
  • Навчитись підбирати алгоритми та готувати дані
  • Проектуйте, навчайте та налаштовуйте моделі за допомогою SAP HANA та SAP Data Intelligence

List Price: $84.99

Today: $50.99

Коментарі (0)
Додати коментар