телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – ABAP Basics

11.09.2023

SAP PRESS

110

Як і очікувалось, понеділкові кіберрозпродажі завершились та тепер на зміну їм прийшли Mystery Monday, ну як я і очікував, практично теж саме, але знижка вже не 40 відсотків, а лише 35, але додали не одну книгу на розпродаж а декілька, точніше по понеділках тепер оголошується тема і на розпродаж виставляються книги с оголошеної теми.

Save 35% on ABAP e-books! 

Use coupon code MYSTERYDEAL

Наприклад цей понеділок присвячується ABAP програмуванню і тому вам будуть запропоновані наступні книги:

 • Complete ABAP – Отримайте все, що вам потрібно для програмування за допомогою ABAP, усе в одному місці! Ви початківець, який хоче відновити знання основ? Ви отримаєте огляд архітектури SAP і вивчите синтаксис. Ви вже є досвідченим програмістом і хоче покращити свої навички ABAP? Пориньте прямо в модифікації та вдосконалення коду. Зрозумійте середовище програмування та створюйте звіти, інтерфейси та програми за допомогою цього повного довідника про програмуванню за допомогою ABAP!
  • Щоденний довідник для програмістів ABAP усіх рівнів
  • Вивчайте елементи мови, синтаксис, концепції тощо
  • Досліджуйте модульність, модифікації та вдосконалення
  • Оновлено для ABAP 2021

List Price: $84.99

Today: $55.24

Примітка: Щось схоже на спробу дати повний опис мови програмування ABAP на 912 сторінок, але все одно до цього шедевру на 1677 сторінок не дожали. В мене воно є, ну так все трохи застаріле, але поки новий Complete ABAP замовляти не поспішаю.

 • ABAP An Introduction – Ознайомтеся з ABAP за допомогою цього посібника для початківців. Спочатку зрозумійте синтаксис ABAP і дізнайтеся, як додавати дані та логіку до ваших програм. Потім заглибтеся в базове програмування: навчіться працювати зі словником даних ABAP, створювати об’єкти бази даних, обробляти та зберігати дані. Доповніть свій набір навичок, практикуючи обробку помилок, модульність, маніпулювання рядками тощо. Завдяки прикладам, покроковим інструкціям і детальному коду ви миттєво станете розробником ABAP!
  • Розвивайте свої навички ABAP і напишіть свою першу програму
  • Використовуйте словник даних, робіть програми модульними та виправляйте помилки
  • Розробляйте програми з використанням рядків і тексту, дат і часу тощо

List Price: $64.99

Today: $42.24

Примітка: Непогана книга, як для початківця, в нас вона є, тому якщо ви дійсно початківець або консультант який хоче спробувати розібратись у програмуванні ABAP, то можете придбати цю книгу. На мій погляд як, для початківця, вона ліпше, ніж попередній Complete ABAP.

 • Clean ABAP A Style Guide for Developers – Розробники ABAP, чи хочете ви очистити свій код? Тоді візьміть цей офіційний компаньйон до репозиторію Clean ABAP GitHub! Ця книга наповнена кращими практиками безпосередньо від експертів, які допоможуть вам написати ефективний код ABAP. Почніть із вивчення того, коли застосовувати кожну чисту практику ABAP. Потім пориньте в докладні приклади коду та пояснення щодо використання класів, методів, імен, змінних, внутрішніх таблиць тощо. Від написання коду до усунення несправностей і тестування, це ваш повний посібник зі стилю!
  • Навчіться писати читабельний і підтримуваний код ABAP
  • Покращуйте спосіб роботи з класами, інтерфейсами, методами, змінними, таблицями тощо
  • Зрозумійте, як вибирати корисні імена, писати сильні коментарі та правильно форматувати код

List Price: $74.99

Today: $48.74

Примітка: Як на наш погляд, ця книга павина бути у кожного розробника. Так деякі тези спірні, але в цілому, вона містить повний опис, як не тільки писати а ABAP, а як писати зрозумілий та легко підтримуваний код Доречи більшість правил викладених в книзі релевантні для всіх мов програмування. Це так би мовили адаптований посібник по загальним правилам програмування.

 • ABAP 7.5 Certification Guide Development Associate Exam – Готуєтеся до сертифікації ABAP C_TAW12_750? Визначте свій рівень за допомогою цього посібника до іспиту SAP Certified Development Associate для ABAP 7.5. Оновіть свої знання, охопивши ключові поняття та важливу термінологію, а потім перевірте себе за допомогою практичних запитань, відповідей і пояснень. Вивчайте останні новинки ABAP, як-от оператори SQL, перегляди CDS, класи ABAP, типи даних ABAP тощо.
  • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту ABAP і як підготуватися
  • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині іспиту
  • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
  • Іспит C_TAW12_750

List Price: $64.99

Today: $42.24

Примітка: Якщо збираєтесь здавати сертифікацію по програмуванню на ABAP, тоді зі всього списку купуйте цю книгу. Повірте вона вам буде доволі корисна. Сам скоріше за все такі її і придбаю, хоча найближчим часом і не планую сертифікуватись по ABAP, але такі сертифікаційні описи доволі непогана структуровані, це я роблю висновки на підставі сертифікаційних книг по ММ, FI та CO які вже маю.

 • Object-Oriented Programming with ABAP Objects – ABAP — це щось більше, ніж процедурне програмування. Якщо ви готові кинутись у світ об’єктно-орієнтованого програмування (ООП) і об’єктів ABAP — або вже там і просто потребуєте повторення — тоді це книга, яку ви шукали. Завдяки поясненням основних понять і практичним прикладам ви знайдете відповіді на запитання, про які навіть не підозрювали.
  • Зробіть перехід від процедурного до об’єктно-орієнтованого програмування
  • Вчіться на концептуальних поясненнях і практичних прикладах
  • Завантажте зразок коду, який можна використовувати, щоб перевірити свої навички

List Price: $64.99

Today: $42.24

Примітка: Цей екземпляр не читав, але схоже це коротке введення у програмування на об’єктному ABAP, але судячи з кількості сторінок, все буде стисло, а тому, придбати чи ні, то вирішуйте самі, тут рекомендувати поки що не можу.

Примітка: От такий тепер буде розпродаж по понеділкам!

Коментарі (0)
Додати коментар