телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Application Server

18.03.2024

SAP PRESS

49

Поточний понеділок приніс трохи книжок присвячених адмініструванню системи. Як завжди знижка за промокодом MYSTERYDEAL сума знижки 40% що на поточний час є максимальною знижкою по понеділками.

SAP HANA 2.0 Administration – автори Mark Mergaerts, Bert Vanstechelman

SAP HANA 2.0 Administration

Початківець чи експерт, це ваш єдиниц посібник з адміністрування SAP HANA 2.0! Він включає в себе глибоке занурення в базу даних і архітектуру ядра системи. Дозволить ознайомитись зі своїми ключовими інструментами: панель керування SAP HANA, SAP HANA Studio, інтерфейс командного рядка тощо. Книга включає в себе всі теми, такі як, резервне копіювання та відновлення, висока доступність та навантаження, безпека та інше. Об’єкти, таблиці та транзакції. Все це описано на цих сторінках! У цій книзі є все: від встановлення до налаштування продуктивності.

 • Опануйте інструменти, що підтримують адміністрування бази даних SAP HANA 2.0
 • Керуйте таблицями, об’єктами, продуктивністю системи та безпекою
 • Налаштуйте резервне копіювання, відновлення та високу доступність

List Price: $84.99

Today: $50.99

Примітка Alloy: Так 1000 з лишнім сторінок, можливо і одразу але дозволять вам стати доволі непоганим спеціалістом з адміністрування системи, навить якщо ви на зараз маєте дуже загальне уявлення що це таке. Доречи рік назад була колись знижка на цю книгу раніше. Теж 40 відсотків.

SAP Performance Optimization Guide – автор Thomas Schneider

SAP Performance Optimization

Швидкість і ефективність програмного забезпечення вашої організації мають вирішальне значення для успіху бізнесу. Від моніторингу робочих навантажень системи й оптимізації операторів SQL до виявлення проблем продуктивності в програмах ABAP і визначення розміру SAP HANA — дізнайтеся, як зробити свою систему SAP максимально гнучкою. Оновіть свої навички для нових технологій, таких як SAP Fiori, SAP Gateway і SAP NetWeaver 7.5, і підтримуйте свою систему SAP на висоті за допомогою останніх технологій оптимізації продуктивності SAP.

 • Дізнайтеся, як зробити так, щоб ваша система SAP працювала швидко та ефективно
 • Опануйте такі основні поняття, як визначення розміру, керування пам’яттю та моніторинг
 • Досліджуйте нові теми, такі як SAP Fiori, SAP Gateway та інновації в SAP HANA

List Price: $84.99

Today: $50.99

Примітка Alloy: Непогана книга, доречи самі її придбали ще коли вона тільки вийшла. Це вже 8 видання, а тому якщо адмініструвати ви якось вже вмієте то це ваш шлях перейти на вищий рівень. Ну 900 сторінок, так що є що почитати.

SAP Administration—Practical Guide – автор Sebastian Schreckenbach

SAP Administration—Practical Guide

Потрібні покрокові інструкції щодо адміністрування SAP NetWeaver? Не дивіться далі, ніж цей практичний посібник! Знайдіть усе, що вам потрібно знати про адміністрування SAP Basis за допомогою покрокових інструкцій і сотень знімків екрана. Від моніторингу системи за допомогою SAP Solution Manager до адміністрування бази даних і аварійного відновлення – навчіться підтримувати свою систему та справлятися з будь-якою ситуацією — від випадкової затримки до червоного тривоги.

 • Зануртеся глибоко з докладними інструкціями та знімками екрана
 • Виконайте критичні та спеціальні завдання, щоб забезпечити працездатність вашої системи Basis
 • Адмініструйте бази даних, користувачів, безпеку тощо

List Price: $74.99

Today: $44.99

Примітка Alloy: Як на наш погляд штука застаріла, купувати можливо тільки якщо у вас в компанії ще є застарілі системи і їх потрібно якось підтримувати. Але необхідно пам’ятати що підтримка таких систем буде зупинена з 2027 року.

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації
 • SAP HANA 2.0 Administration

  23.01.2023

  SAP PRESS

  SAP HANA 2.0 Administration
  Початківець чи експерт, це ваше єдине місце для адміністрування SAP HANA 2.0! Ви почнете з глибокого занурення в базу даних і архітектуру системи. Ознайомтеся зі своїми ключовими і[...]
 • 17.07.2023

  SAP PRESS

  Configuring SAP Fiori Launchpad
  Налаштуйте панель запуску SAP Fiori для ключових локальних систем: SAP S/4HANA, SAP Business Suite і SAP Enterprise Portal. Використовуйте службу SAP Launchpad у хмарі, налаштувавш[...]
 • 07.08.2023

  SAP PRESS

  Migrating to SAP S/4HANA
  Книга-бестселер про міграцію SAP S/4HANA.! Це повний посібник, щодо шляхів, процесів та інструментів міграції SAP S/4HANA. Почніть з основ: дослідіть передумови для міграції та діз[...]