телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Джавад Ахтар (Jawad Akhtar)

04.12.2023

SAP PRESS

80

Mystery Monday Author Spotlight: Jawad Akhtar

Поточні знижки скінчились але, понеділки ніхто не відміняв, а тому черговий понеділок і чергова добірка книг з 30% знижкою. На цей раз це видання одного автора – Джавад Ахтар (Jawad Akhtar). Він є є експертом SAP з логістики та управління ланцюгами поставок, та спеціалізується на бізнес-продажах і доставці. Джавад Ахтар 16 років присвятив роботі з системами SAP та має досвід роботи над кількома великомасштабними, проектами впровадження SAP.

Код на знику у 30%, як завжди MYSTERYDEAL.

Примітка Alloy: Деякі книги були придбані і тому оцінивши якість викладення, можу сказати наступне, воно нажаль середнє. Тобто, якщо ви початківець, то можливо це буде корисне вкладення коштів і воно дозволить структурувати ваші знання, та додати нове. Також якщо ви спеціаліст в іншому модулі системи і вам необхідно зрозуміти як працюють наприклад бізнес партнери, тобто самі ви налаштовувати їх навряд чи будете, але знати що там є, буде не зайвим, то це теж корисні книги. Але є одне доволі не приємне з мого погляду але, яке мають всі книги автора, від дуже прискіпливо в них розповідає про очевидні речі, ілюструє їх масою картинок, а от деякі важливі налаштування, або дії, якось так в нього виходить, що він або не акцентує на них увагу, або зовсім не згадає про них і тому, 95 відсотків корисної інформації іноді не можливо використати, тому що без тих 5 відсотків це не працює, а знайти причину буває доволі складно.

Materials Management with SAP S/4HANA

Materials Management with SAP S/4HANA – Отримайте MM на SAP S/4HANA! Налаштуйте основні дані, необхідні вашій системі для виконання процесів управління матеріалами. Дізнайтеся, як визначати типи матеріалів, процедури MRP, ділових партнерів тощо. Налаштуйте основні процеси, починаючи від закупівлі та процесів планування MRP, до керування запасами та процесів видачі та отримання товарів. Дізнайтеся, як отримати більше від SAP S/4HANA за допомогою керування партіями, спеціальних типів закупівель, системи раннього попередження та інших вбудованих інструментів.

 • Налаштуйте SAP S/4HANA відповідно до ваших вимог щодо управління матеріалами
 • Зберігайте важливі матеріали та записи ділових партнерів
 • Ознайомтеся із закупівлями, MRP, управлінням запасами тощо

List Price: $84.99

Today: $59.49

Quality Management with SAP S/4HANA

Quality Management with SAP S/4HANA – Підтримуйте високі стандарти своєї продукції! Зробіть управління якістю невід’ємною частиною вашого існуючого ланцюга постачання, підключившись до управління матеріалами, планування виробництва, управління складом та інших логістичних процесів у SAP S/4HANA. Покрокові інструкції покажуть вам, як налаштувати та використовувати ключові процеси управління якістю, як-от керування пакетами та аудити. Впроваджуйте плани якості, перевірки та сповіщення в SAP S/4HANA, щоб бути впевненим у якості свого продукту!

 • Впроваджуйте QM за допомогою SAP S/4HANA для планування, перевірок і повідомлень
 • Інтегруйте процеси управління якістю у ваш ланцюг поставок
 • Керування основними серіями, дослідження стабільності, управління проблемами якості, FMEA тощо

List Price: $84.99

Today: $59.49

Materials Management with SAP ERP: Functionality and Technical Configuration

Materials Management with SAP ERP: Functionality and Technical Configuration – Отримайте максимальну віддачу від впровадження керування матеріалами за допомогою цього оновленого вичерпного посібника з налаштування та функціональності. Незалежно від того, працюєте ви з SAP MM або з периферійними програмами SAP, ви дізнаєтеся про тонкощі управління матеріалами в SAP ERP, від надходження товарів і перевірки рахунків до систем раннього попередження та спеціальних типів закупівель. Зануртеся в основні дані та інші завдання конфігурації, щоб переконатися, що ваша система SAP MM оптимізована для ваших логістичних потреб!

 • Налаштуйте SAP MM відповідно до ваших унікальних вимог до логістики
 • Ведіть важливі дані про матеріали: записи про матеріали, клієнтів і постачальників
 • Оволодійте такими функціями, як керування партіями, управління запасами, закупівлі та керування пропозиціями

Примітка Alloy: Так книга трохи застаріла і там не має нічого про S/4HANA, але там є достатньо інформації як для початківця.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Production Planning and Control with SAP ERP

Production Planning and Control with SAP ERP – Керуйте своєю системою SAP PP як добре налаштованою машиною! Дізнайтеся, як налаштувати SAP ERP Production Planning для дискретного, технологічного та повторюваного виробництва, а також визначення статусу основної специфікації, характеристики повідомлень процесу та основні дані. Зануртеся в робочі процеси SAP PP і використовуйте керування процесами, випускайте виробничі замовлення та створюйте таблиці планування. Ця книга, яка охоплює все, починаючи від S&OP і MRP до SAP Demand Management і системи раннього попередження, допоможе вам досягти максимальної ефективності виробничого процесу!

 • Опануйте планування виробництва SAP ERP для дискретного, процесного та повторюваного виробництва
 • Оптимізуйте процеси SAP PP за допомогою таких інструментів, як S&OP
 • Налаштуйте основні дані, профілі виробництва, робочі центри тощо

Примітка Alloy: Книга трохи застраіла і тому краще обирайте настпну книгу, якщо вас цікавить виробництво у SAP.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Production Planning with SAP S/4HANA

Production Planning with SAP S/4HANA – Оптимізуйте процес планування виробництва за допомогою SAP S/4HANA! Отримайте покрокові інструкції з налаштування та використання SAP S/4HANA для дискретного, процесного та повторюваного виробництва. Потім пориньте в виробничі інструменти та функції, такі як керування партіями, S&OP, прогнозний MRP, DDMRP і система раннього попередження. Цей базовий посібник містить галузеві приклади, які допоможуть вам максимально ефективно планувати виробництво!

 • Впроваджуйте планування виробництва для дискретного, процесного та повторюваного виробництва за допомогою SAP S/4HANA
 • Керуйте партіями, MRP, S&OP тощо
 • Аналізуйте свої дані за допомогою стандартної аналітики та програм SAP Fiori

List Price: $84.99

Today: $59.49

Business Partners in SAP S/4HANA

Business Partners in SAP S/4HANA – Різниця між «клієнтами» та «постачальниками» тепер пережиток минулого — стрибайте в майбутнє з цим всеосяжним посібником для ділових партнерів у SAP S/4HANA! Дізнайтеся, як налагодити ділових партнерів від початку до кінця для впровадження нового обладнання. Або, якщо ви переходите від SAP ERP до SAP S/4HANA, пройдіть через інтеграцію клієнт-постачальник (CVI) із докладними інструкціями. Це єдина книга про ділових партнерів, яка вам коли-небудь знадобиться!

 • Налаштуйте ділових партнерів у SAP S/4HANA для нових впровадження та проектів перетворення системи
 • Виконайте інтеграцію та синхронізацію клієнтів і постачальників
 • Зберігайте дані клієнтів, постачальників і контакти за допомогою програм і транзакцій

List Price: $84.99

Today: $59.49

Примітка Alloy: Написано непогано як для того що мати загальний погля на те що представляє собою бізнес-партне, але ціна як на наш погляд – завищена, тому що тут 350 сторінок, а коштують вони як повноцінна книга по модулю ММ або PP але там 800 – 1000 сторінок. Мі її придбали свого часу, але то таке.

Коментарі (0)
Додати коментар