телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Управління інформацією підприємства

30.10.2023

SAP PRESS

91

Enterprise Information Management

Розумному підприємству потрібні ретельно керовані дані. Інструменти SAP EIM (Enterprise Information Management), такі як SAP MDG, керування даними, міграція даних і архівація даних, гарантують, що ваші дані завжди готові та чисті. Дізнайтеся, як використовувати ці рішення з цими книгами на які діє знижка у 40 відсотків як завжди за кодом MYSTERYDEAL.

Ну що можливо сказати за цю підбірку книг?! Ну наприклад робота з SAP Master Data Governance, таке три разі бачив як використовували цю штуку, з них тільки один раз воно було по ділу, тому що дійсно управління загальними даними було зроблено з розуміння навіщо це необхідно. А два рази то було – “ДОРАГА, БАГАТА”, та немало ніякого сенсу. Доречи останній раз це було в Нафтогаз, і хоч це в рифму але дуже дорогу вийшло, та і навіщо він там дуже не зрозуміло, тому що грошей пішло дорожче чим усю ERP впровадили, але як мені бачиться, комусь це було необхідно, а хтось можливо просто був корисний дурень.

А в загалі брати чи не брати щось з цієї підбірки книг, то ви вже самі вирішуйте. Хоча можу порекомендувати книгу по міграції даних, особливо якщо ви плануєте перехід з поточної ERP ECC на S/4HANA, але є одне але, а саме те що, чогось у цій книзі не має ніякої інформації про Migration Cockpit, який є головним інструментом міграції даних у S/4HANA, а отой LSMW, що згадується, навіть не рекомендується до використання. А тому, якщо є грошей можете купити.

SAP Master Data Governance

SAP Master Data Governance – Комплексний посібник з функціональності. Керуйте основними даними SAP S/4HANA та SAP ERP за допомогою цього практичного посібника! Пройдіть етапи впровадження, налаштування та використання SAP Master Data Governance як локально, так і в хмарі! Незалежно від того, як налаштовано керування основними даними у вашій компанії, ви знайдете докладні інструкції для кожного кроку при впровадженні централізованого керування такими даними. Від моделювання даних до реплікації даних, цей вичерпний посібник допоможе вам опанувати свої дані!

 • Консолідація, обробка та керування основними даними SAP ERP і SAP S/4HANA
 • Розробляйте моделі даних, покращуйте якість даних і створюйте спеціальні програми по веденню основних даних систем.
 • Оцініть свої варіанти встановлення та розгортання

List Price: $84.99

Today: $50.99

Data Migration with SAP

Data Migration with SAP – LSMW, SAP Data Services, SAP Activate тощо! Коли справа доходить до міграції даних, вибір правильного підходу для вашої організації може бути надзвичайно складним. Цей вичерпний посібник не лише проведе вас через планування проекту, але й надасть вам покрокові інструкції щодо виконання вашої міграції за допомогою LSMW, SAP Data Services, техніки пакетного введення тощо. Якщо ви впроваджуєте SAP ERP, переходите в хмару, переходите на SAP S/4HANA або замінюєте застарілу систему, дозвольте нам згладити шлях.

 • Плануйте та виконуйте проекти міграції без програмування
 • Ознайомтеся з докладними прикладами LSMW, SAP Data Services, пакетного введення, IDocs і ALE, а також SAP Activate
 • Дізнайтеся, що означає міграція даних для SAP Hybris Cloud for Customer, SAP Business ByDesign і SAP S/4HANA

List Price: $74.99

Today: $44.99

SAP Information Lifecycle Management

SAP Information Lifecycle Management – Опануйте SAP ILM, від керування збереженням до керування життєвим циклом користувацького коду. Дотримуйтеся покрокових інструкцій і пройдіться всіма основними функціями, включаючи створення політики, ведення судових справ, архівування даних тощо. Незалежно від того, чи використовуєте ви SAP S/4HANA, SAP S/4HANA Cloud або SAP ERP, ви знайдете деталі, необхідні для налаштування та використання SAP ILM. Контролюйте та захищайте свої дані!

 • Керуйте оперативними та архівними даними за допомогою SAP Information Lifecycle Management
 • Визначайте політики керування даними та блокуйте, видаляйте та архівуйте дані
 • Підготовка до виведення системи з експлуатації, впровадження проекту GDPR тощо

List Price: $94.99

Today: $56.99

SAP Data Intelligence

SAP Data Intelligence – Керуйте своїми даними за допомогою SAP Data Intelligence! Почніть із розуміння його архітектури та можливостей, а потім подивіться, як налаштувати та інсталювати SAP Data Intelligence з покроковими інструкціями. Ознайомтеся з програмами SAP Data Intelligence та дізнайтеся, як використовувати їх для керування даними, оркестровки та машинного навчання. Інтеграція з системами на основі ABAP, SAP Vora, SAP Analytics Cloud тощо. Керуйте, захищайте та використовуйте SAP Data Intelligence за допомогою цього всеосяжного посібника!

 • Встановіть і налаштуйте SAP Data Intelligence в хмарі або локально
 • Керуйте, обробляйте та оркеструйте робочі процеси даних за допомогою таких інструментів, як дослідник метаданих і модель SAP Data Intelligence
 • Використовуйте машинне навчання, SAP Analytics Cloud і SAP Data Warehouse Cloud, щоб збагатити бізнес-дані

List Price: $84.99

Today: $50.99

Коментарі (0)
Додати коментар