телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP Analysis for Microsoft Office — Practical Guide

04.09.2023

SAP PRESS

135

Керуєте даними SAP у Microsoft Excel? Це ваш посібник із використання SAP Analysis для Microsoft Office! Почніть із основ, починаючи від створення вашої першої робочої книги до навігації звітами. Потім дотримуйтеся покрокових інструкцій для обробки даних, аналізу даних, розробки програм для планування, налаштування звітів і роботи з такими інструментами, як формули та макроси. Включно з докладною інформацією про усунення несправностей, налаштування інтерфейсу користувача та багато іншого, ця книга стане вашим універсальним ресурсом!

  • Використовуйте SAP Analysis для Microsoft Office для звітності та планування
  • Працюйте з підказками, упорядковуйте дані, застосовуйте обчислення та форматуйте звіти
  • Проводьте розширений аналіз даних за допомогою формул і макросів

Посилання на придбання книги: Report, plan, and analyze SAP data in Excel, step by step! Потрібна вона чи ні?! Та чи має відношення до SAP, сказати важко, але я її поки точно не придбаю для себе.

Як завжди по понеділкам діє знижка:

List Price: $74.99

Today: $44.99

Use Code: MMDEAL23

Примітка: Це останній Markdown Monday зі знижкою у 40%, більше таких акцій не буде, замість них буде нова програма Mystery Monday. Що воно буде побачимо у наступний понеділок, але я побоююсь що це буде теж саме, але зміна назві потягне зміну знижки яка стане відсотків 20 або 30. От такий і буде містичний понеділок.

Коментарі (0)
Додати коментар