телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP оголосила про свої фінансові результати за третій квартал 2023 року

20.10.2023

NEWS

99

WALLDORF — SAP SE (NYSE: SAP) сьогодні оголосила про свої фінансові результати за третій квартал, який закінчився 30 вересня 2023 року.

  • Дохід від хмари зріс на 16% і на 23% у твердих валютах
  • Поточний хмарний резерв у розмірі 12,3 мільярда євро збільшився на 19% і на 25% у твердих валютах
  • Валовий прибуток хмари за МСФЗ зріс на 21%, валовий прибуток хмари не за МСФЗ зріс на 21% і на 28% у твердих валютах завдяки збільшенню валової маржі хмари
  • Операційний прибуток за МСФЗ зріс на 11%, операційний прибуток не за МСФЗ зріс на 10% і на 16% у твердих валютах
  • SAP підтверджує свій прогноз що до 2023 року

SAP оголошує результати за другий квартал 2023 року

«Наші результати за 3 квартал є ще одним доказом того, що ми вступили в наступний етап нашої трансформації. Ми прискорили зростання нашого портфоліо хмарних технологій і значно збільшили валовий прибуток хмарних технологій. Наша сильна увага до інновацій, включаючи наші новітні можливості SAP Business AI, забезпечують постійну стійкість SAP перед лицем складних макроекономічних умов і зростання геополітичної напруженості».

Крістіан Кляйн, генеральний директор

«Наші результати за 3 квартал демонструють ефективну роботу та стійкість нашого бізнесу, включно з постійним зростанням хмарних технологій, незважаючи на постійні макроперешкоди. Крім того, ми завжди ретельно збалансовуємо зростання та прибутковість. У поєднанні це дозволяє нам збільшити прибутки з метою досягнення двозначного зростання операційного прибутку цього року».

Домінік Асам, фінансовий директор

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації