телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Кінець епохи: Хассо Платтнер йде у відставку

15.05.2024

ALLOY

13

Hasso Plattner

Співзасновник SAP Дітмар Хопп (Dietmar Hopp) якось сказав про співзасновника Хассо Платтнера: «Важко оцінити його спадщину. Все, що я можу сказати, це те, що без нього SAP ніколи б не була настільки успішною». На річних загальних зборах акціонерів 2024 року 15 травня Платтнер піде з посади Наглядової ради SAP після 21 року роботи її головою.

Достатньо лише поглянути на ключові віхи 52-річної кар’єри Платтнера в SAP, щоб отримати яскраве уявлення про його спадщину. Разом із Дітмаром Хоппом та його колегами-співзасновниками Платтнер створив ринок програмного забезпечення для бізнесу в режимі реального часу, допоміг керувати SAP через понад п’ять десятиліть швидкоплинної ІТ-історії та сприяв глобальному розширенню SAP – перетворивши її з єдиного продукту компанії до постачальника корпоративних програм № 1 у світі.

Протягом багатьох років він невтомно працював, щоб відкрити нові горизонти для компанії та її співробітників, визначаючи технологічні тенденції та спрямовуючи свій новаторський дух на революцію, що значно більше, ніж просто управління даними.

Посилання на новину The End of an Era: Hasso Plattner Steps Down

#SAPUkraine

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації