телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP оголосила фінансовий результат за перший квартал 2024 року

23.04.2024

ALLOY

SAPNEWS

39

WALLDORF — SAP SE сьогодні оголосила про свої фінансові результати за перший квартал, який закінчився 31 березня 2024 року.

  • Дохід від хмари зріс на 24% і на 25% у твердиї валютах за підтримки 32% зростання доходу від Cloud ERP Suite у незмінних валютах
  • Поточний хмарний резерв становить 14,2 мільярда євро, що на 27% більше та на 28% у твердих валютах
  • Валовий прибуток хмари за МСФЗ зріс на 27%, валовий прибуток хмари не за МСФЗ зріс на 27% і на 28% у твердих валютах
  • Операційний збиток за МСФЗ становить –0,8 мільярда євро через резерв на реструктуризацію в розмірі 2,2 мільярда євро
  • Операційний прибуток не за МСФЗ зріс на 16% і на 19% при незмінних валютах, навіть враховуючи вищу компенсацію на основі акцій внаслідок значного зростання ціни акцій
  • Прогноз 2024 знову підтверджено

SAP 2024 Q1

Крістіан Кляйн (Christian Klein), генеральний директор: «Ми чудово починаємо 2024 рік, і ми впевнені, що досягнемо своїх цілей на рік. Заглядаючи вперед, ми маємо потужні рушії зростання – бізнес-штучний інтелект, перехресні продажі в нашому хмарному портфоліо та залучення нових клієнтів, особливо на середньому ринку. Потужність нашого поточного хмарного відставання, яке досягає рекордних темпів зростання, є свідченням цього імпульсу. Наша програма трансформації також йде по плану і допоможе нам зафіксувати це зростання та підвищити ефективність».

Домінік Асам (Dominik Asam), фінансовий директор: «У першому кварталі ми успішно розпочали реалізацію нашої програми трансформації, що дозволило нам зосередити наші інвестиції на можливостях ШІ для бізнесу, одночасно відокремлюючи витрати від зростання доходів. Ми також дуже задоволені невпинним зростанням Cloud ERP Suite, що відображає постійний зсув ринку в бік інтегрованих хмарних рішень».

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації