телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP IBP for Supply Chain Planning

18.09.2023

SAP PRESS

159

Як завжди по понеділках знижки, але вже на групу книг, це з хорошого, а от із поганого, знижка цього разу лише 30% і це якось не надихає, бо мінус 10 відсотків, це міс 10 відсотків. А було ж 40?! Не здивуюсь якщо наступний понеділок принесе знижку 25%, а через пару місяців прийдеться ще доплачувати, так собі буде надбавка за Mystery Monday. Ну то поглянемо, а поки код знижки  MYSTERYDEAL на знижку у 30%, так що заходимо та обираємо, якщо є що з цікавого для вас.

Cloud SCM доступний у формі інтегрованого бізнес-планування SAP — чи використовуєте ви його? Якщо ви ні, почніть із цих книг і ознайомтеся з пакетом рішень SAP IBP! Почніть із загальної структури SAP IBP, а потім перейдіть до окремих тем. Незалежно від того, чи потрібно вам вивчати S&OP, оптимізацію запасів, планування попиту або все вищезазначене для майбутньої сертифікації, ці книги навчать вас роботі з функціональністю IBP!

SAP Integrated Business Planning (Functionality and Implementation) – Книга дозволить вам перенести свій ланцюг поставок у хмару! Ви зможете ознайомитись з програмами SAP Integrated Business Planning — S&OP, попит, реакція та постачання, MRP на основі попиту .Книга допоможе навчитися, прослідковувати та контролювати ці процеси. Дізнайтеся, як налаштувати та використовувати вашу систему SAP IBP, від планування до роботи з ключовими показниками. Завдяки охопленню, інтелектуальної видимості SAP IBP , ви можете бути впевнені, що отримуєте найновішу інформацію про планування ланцюга постачання за допомогою SAP!

 • Налаштуйте та використовуйте SAP IBP для S&OP, попиту, реагування та пропозиції, інвентаризації та аналітики
 • Включіть MRP, орієнтований на попит, у планування свого ланцюжка поставок
 • Розгорніть SAP IBP і налаштуйте його у своєму ландшафті

List Price: $74.99

Today: $52.49

Sales and Operations Planning with SAP IBP – Готові освоїти S&OP? Дізнайтеся, як налаштувати SAP IBP для продажів і операцій відповідно до ваших унікальних вимог, від ключових показників до моделі планування. Потім скористайтеся покроковими інструкціями, щоб виконати планування попиту, виконати необмежене або обмежене планування постачання та консолідувати результати в представленнях. За допомогою цього авторитетного посібника ви отримаєте більше від нової реалізації SAP IBP, використовуючи сценарії «що-якщо», KPI та інформаційні панелі, співпрацю за допомогою SAP Work Zone тощо!

 • Налаштуйте та використовуйте SAP IBP для планування продажів і операцій
 • Виконуйте планування попиту, планування обмеженої та необмеженої пропозиції тощо
 • Створюйте види планування та інформаційні панелі, щоб звітувати про свої KPI

List Price: $84.99

Today: $59.49

Inventory Planning and Optimization with SAP IBP – Скільки запасів є ідеальним? Навчіться розраховувати та планувати найкращі способи по роботі зі своїми товарними запасами, починаючи від встановлення цільових рівнів обслуговування та термінів виконання робіт до керування змінністю попиту. Налаштуйте інтегроване бізнес-планування SAP для інвентаризації та моделювання мережі постачання. Потім оптимізуйте свої методи інвентаризації та вимірюйте ефективність за допомогою KPI, звітів і інформаційних панелей. Плануйте та контролюйте свої запаси за допомогою цього всеосяжного посібника!

 • Налаштуйте та використовуйте SAP IBP для інвентаризації
 • Проводьте інвентаризаційні розрахунки, розвивайте інтуїцію та проводите аналіз «що, якщо».
 • Вимірюйте ефективність запасів і аналізуйте свої результати

List Price: $84.99

Today: $59.49

Demand Planning with SAP IBP – Щоб підвищити прибутковість, потрібно планувати наперед. З цим вичерпним посібником із SAP IBP для попиту ви дізнаєтесь, як передбачити попит на ваші продукти. Дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб налаштувати моделі даних для планування попиту та визначення попиту. Потім дізнайтеся, як використовувати такі основні функції, як статистичне прогнозування, планування на основі подій і сегментація даних. Подробиці про аналітику, інтеграцію даних тощо роблять це єдиним магазином для планування попиту!

 • Розгорніть і запустіть інтегроване бізнес-планування SAP відповідно до вимог із покроковими інструкціями
 • Використовуйте статистичне прогнозування та визначення попиту, щоб покращити процеси планування та виконання
 • Керуйте винятками за допомогою аналітики та інформаційних панелей SAP IBP

List Price: $84.99

Today: $59.49

SAP IBP for Supply Chain Certification Guide – Готуєтеся до іспиту SAP IBP for Supply Chain? Поставте собі оцінку за допомогою цього навчального посібника для сертифікації C_IBP! Від планування продажів і операцій до реагування та постачання, у цьому посібнику розглядаються ключові технічні та функціональні знання, необхідні для проходження тесту. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області SAP Integrated Business Planning, а також практичними запитаннями та відповідями. Ваш шлях до сертифікації C_IBP починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP IBP for Supply Chain і як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями
 • Іспити C_IBP

List Price: $74.99

Today: $52.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації