телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Щось для кожного

29.04.2024

SAP PRESS

31

Mystery Monday 29-04-2024

Поточний понеділок пропонує 8 книжок з різних напрямків системи, типу можливо хтось щось знайде для себе у цій пропозиції. А тому якоїсь конкретної теми не має, хоча ні, є те що об’єднує ці книги, а це знижка у 30% за промокодом MYSTERYDEAL. А тепер книжки.

SAP Access Control The Comprehensive Guide – автор Raghu Boddu

SAP Access Control

Керуйте локальним доступом користувачів за допомогою цього повного посібника з контролю доступу в SAP. Почніть із покрокових інструкцій зі встановлення та налаштування. Потім запровадьте ключові модулі SAP Access Control, включаючи аналіз ризиків доступу, керування доступом у надзвичайних ситуаціях і керування запитами на доступ. Навчіться керувати бізнес-ролями, переглядати доступ користувачів, оцінювати ризики розподілу обов’язків і налаштовувати робочі процеси автоматизації. Це ваш всеосяжний посібник із контролю доступу SAP!

 • Впровадьте SAP Access Control 12.0 із покроковими інструкціями
 • Налаштуйте аналіз ризиків доступу, керування екстреним доступом, керування бізнес-ролями та інші модулі
 • Робота з переглядом розподілу обов’язків, переглядом доступу користувачів, робочими процесами MSMP тощо

Примітка Alloy: Ну що можливо сказати, якщо не має доступу до навчальних курсів а контроль доступів необхідно налаштовувати, то цей посібник допоможе зрозуміти з чого необхідно починати. А тому пропозиція цікава і непогана.

List Price: $94.99

Today: $66.49

SAP Business Technology Platform An Introduction – колектив авторів Smitha Banda, Shibaji Chandra, Chun Aun Gooi

SAP Business Technology Platform

Що таке SAP Business Technology Platform і що вона пропонує вашій організації? Дайте відповіді на ці та інші запитання за допомогою цього вступу! Подивіться, як SAP BTP служить вашою повною технічною основою, і дізнайтеся про його можливості для розробки додатків, інтеграції, керування даними, аналітики тощо. Визначте випадки використання для бізнесу та дотримуйтеся практичних прикладів, які показують, як використовувати портфоліо SAP BTP на повну. Уявіть, як SAP BTP покращує ваш бізнес!

 • Дізнайтеся про нову технологічну платформу SAP
 • Ознайомтеся з продуктами, послугами та інструментами для керування даними, розробки програм, інтеграції, аналітики тощо
 • Перегляньте приклади використання клієнтами, щоб побачити, як SAP BTP може принести користь вашому бізнесу

Примітка Alloy: Теж книга з серії мені потрібно почати роботу з SAP BTP але з чого починати. Так є напрямок, піду спитаю у гугла, там багато індусів виклали багато прикладів і з чогось та можливо я зможу почати. Але наша рекомендація починайте з книги, де все розкладено структуровано і так я це  бачить компанія виробник продукту. А вже потім інтернет та індуси. Як-то кажуть зіпсувати карму та навчитись робити не правильно ви завжди вспієте.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA An Introduction – сказати що це колектив не можу. Скоріше за все це натовп авторів Devraj Bardhan, Axel Baumgartl, Nga-Sze Choi, Mark Dudgeon, Piotr Górecki, Asidhara Lahiri, Bert Meijerink, Andrew Worsley-Tonks

SAP S/4HANA An Introduction

Вас цікавить, що може запропонувати SAP S/4HANA? Дізнайтеся за допомогою цього посібника з великими картинками! Ознайомтеся з функціями SAP S/4HANA для ваших ключових напрямків бізнесу: фінанси, виробництво, ланцюг постачання, продажі тощо. Ознайомтеся з архітектурою SAP S/4HANA та дізнайтеся про свої варіанти звітування, розширень і впровадження. З уявленнями про новітні інтелектуальні технології це ваша відправна точка SAP S/4HANA «все в одному»!

 • Дізнайтеся, що SAP S/4HANA пропонує вашій компанії
 • Дослідіть ключові бізнес-процеси та архітектуру системи
 • Розгляньте варіанти розгортання та шляхи впровадження

Примітка Alloy: Ну як-то кажуть якщо пан не письменник і не читач, але йому притаманне відчуття прекрасного, то ця книга, як то кажуть з великими картинками можливо зацікавить. З нашої точки зору це книга більше підходить для користувачів які хочуть стати професіональними користувачами системи. Це можливо буде їх перший крок у цьому напрямку.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Material Ledger in SAP S/4HANA Functionality and Configuration – автор Paul Ovigele

Material Ledger in SAP S/4HANA Paul Ovigele

Регістр матеріалів є обов’язковим в SAP S/4HANA. Налагодьте його безперебійну роботу за допомогою цього універсального ресурсу! Налаштуйте ключові параметри для конвертації валют, облікових книг і переглядів оцінки. Потім крок за кроком налаштуйте та запустіть ключові процеси машинного навчання: фактичні витрати, групову оцінку, оцінку центру прибутку, паралельну вартість вироблених товарів і балансову оцінку. Ознайомтеся зі спеціальними сценаріями та створіть звіти для моніторингу потоків матеріальних цінностей. Розкрийте потенціал Регістру матеріалів!

 • Налаштуйте та запустіть фактичну калькуляцію за допомогою Реєстру матеріалів у SAP S/4HANA
 • Основна паралельна оцінка: групова оцінка, оцінка центру прибутку, оцінка балансу тощо
 • Аналізуйте свої результати за допомогою інструментів звітності SAP S/4HANA

Примітка Alloy: Рекомендуємо як для спеціалістів з матеріального обліку так и спеціалістів контролінгу до яких належить ця функціональність. Тому що без регістру матеріалів дійсно зараз вже нікуди.

List Price: $84.99

Today: $59.49

SAP SuccessFactors Employee Central The Comprehensive Guide – автори Luke Marson, Rebecca Murray, Brandon Toombs

SAP SuccessFactors Employee Central

Готові до SAP SuccessFactors Employee Central? По-перше, оволодійте функціями адміністрування робочої сили Employee Central для найму, обліку робочого часу, пільг, виплат і звільнення. Потім навчіться налаштовувати дозволи, впроваджувати масові зміни та налаштовувати робочі процеси, структуру компанії та бізнес-правила. Нарешті, ознайомтеся з інтеграцією з SAP і додатками сторонніх розробників, щоб отримати максимальну віддачу від налаштування відділу кадрів. У цій книзі Employee Central є все: від впровадження до операцій!

 • Створіть і налаштуйте Employee Central відповідно до ваших основних потреб у відділі кадрів
 • Керуйте даними своїх співробітників: відпустками, пільгами, виплатами тощо
 • Дослідіть варіанти інтеграції підключеної HR-системи

Примітка Alloy: Так SAP дуже рекомендує переводити процеси на хмарний облік персоналу, але і внутрішній облік у рамках S/4HANA залишається у системі і навіть та функціональність яка була відсутня типу оцінки персоналу та розрахунку KPI перенесена у функціональність HCM, але є одне але… вона не буде активно розвиватись і нажаль не всі функції перенесені, тому що флагманський продукт це все ж SAP SuccessFactors.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Integrating Sales and Distribution in SAP S/4HANA – автори Ankita Ghodmare, Saurabh Bobade, Kartik Dua

Integrating Sales and Distribution in SAP S/4HANA

Щоб безперебійно здійснювати продажі та дистрибуцію в SAP S/4HANA, вам потрібно керувати точками інтеграції з іншими напрямками бізнесу. Дізнайтеся, як їх налаштувати, за допомогою цього посібника з інтеграції SD! Почніть з оцінки організаційної структури та основних даних, якими користуються продажі та периферійні процеси. Потім дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб налаштувати кожну точку інтеграції продажів із управлінням матеріалами, фінансами, визнанням доходу, виставленням рахунків і плануванням виробництва. Повністю інтегрована система SD чекає!

 • Інтегруйте продажі та дистрибуцію з управлінням матеріалами, фінансами, визнанням доходу, виставленням рахунків за ресурси тощо
 • Отримайте покрокові інструкції щодо основних параметрів конфігурації в SAP S/4HANA
 • Перегляньте інтегровані потоки процесів і важливі коди транзакцій

Примітка Alloy: Непогана книга, та ще й 2023 рік видання, а тому це все свіженьке та цікаве.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Clean ABAP A Style Guide for Developers – невеличкий натовп авторів Klaus Haeuptle, Florian Hoffmann, Rodrigo Jordão, Michel Martin, Anagha Ravinarayan, Kai Westerholz

Clean ABAP A Style Guide for Developers

Розробники ABAP, чи хочете ви очистити свій код? Тоді візьміть цей офіційний посібник до репозиторію Clean ABAP GitHub! Ця книга наповнена кращими практиками безпосередньо від експертів, які допоможуть вам написати ефективний код ABAP. Почніть із вивчення того, коли застосовувати кожну чисту практику ABAP. Потім пориньте в докладні приклади коду та пояснення щодо використання класів, методів, імен, змінних, внутрішніх таблиць тощо. Від написання коду до усунення несправностей і тестування, це ваш повний посібник зі стилю!

 • Навчіться писати читабельний і підтримуваний код ABAP
 • Покращуйте спосіб роботи з класами, інтерфейсами, методами, змінними, таблицями тощо
 • Зрозумійте, як вибирати корисні імена, писати сильні коментарі та правильно форматувати код

Примітка Alloy: Ну що можливо сказати про цю книгу?! Вона повинна бути, практично, у бібліотеці кожного абапера. Тому що в ній таки задані правила яким необхідно слідувати щоб ваше волосся було гарненьким а карма чистенька. А то як не приїдеш на проект,  а там мало того що вагони та цілі залізничні потяги того абап коду, так ще й написано так що хочеться передушити тих письменників які писали це на село дідусеві.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Production Planning with SAP S/4HANA – автор Jawad Akhtar

Production Planning with SAP S/4HANA

Оптимізуйте процес планування виробництва за допомогою SAP S/4HANA! Отримайте покрокові інструкції з налаштування та використання SAP S/4HANA для дискретного, процесного та повторюваного виробництва. Потім пориньте в виробничі інструменти та функції, такі як керування партіями, S&OP, прогнозний MRP, DDMRP і система раннього попередження. Цей базовий посібник містить галузеві приклади, які допоможуть вам максимально ефективно планувати виробництво!

 • Впроваджуйте планування виробництва для дискретного, процесного та повторюваного виробництва за допомогою SAP S/4HANA
 • Керуйте партіями, MRP, S&OP тощо
 • Аналізуйте свої дані за допомогою стандартної аналітики та програм SAP Fiori

Примітка Alloy: Нажаль нічого не можу сказати за цю книгу, але якщо зважити її об’єм, то для початківців у напрямку виробництва скоріше за все це те з чого рекомендується починати. Зазвичай такі книги написані дуже якісно та не складно. Хоча зазвичай бувають і винятки. А тому якщо ви придбаєте книгу і будете мати час та натхнення, то присилайте свої коментарі.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Tags: #SAPUkraine

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації