телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Автор Gairik Acharya

25.03.2024

SAP PRESS

52

Традиційно по понеділках нові містичні надходження зі знижкою у 30 відсотків за промокодом MYSTERYDEAL, на цей раз книги присвячені розробці хмарних рішень. Не дуже зрозуміло чому автором обрано тільки одного з групи Gairik Acharya, бо там колектив авторів. Але як то кажуть пану видавнику видніше, хто там кому пан, а хто підмайстер.

ABAP in the Cloud – колектив авторів Gairik Acharya, Aleksandar Debelic, Shubhangi (Deshmukh) Joshi, Aayush Dhawan

ABAP in the Cloud

Середовище SAP BTP, ABAP (раніше SAP Cloud Platform, середовище ABAP) потребує спеціальних знань щодо мовних обмежень і середовища розробки — нехай ця книга буде вашим посібником! Почніть із створення пробної версії та налаштування інструментів розробки ABAP в Eclipse. Потім пройдіть крок за кроком через створення програми за допомогою моделі програмування додатків ABAP RESTful, розробку серверних служб і створення програм SAP Fiori. Підключіть свої хмарні програми ABAP до локальних і хмарних систем і дізнайтеся, як керувати цими програмами та підтримувати їх. ABAP не мертвий, він у хмарі!

  • Налаштуйте середовище SAP BTP, ABAP і подивіться, як хмара змінює мову програмування ABAP
  • Розробляйте повні програми, від серверних служб до інтерфейсу SAP Fiori, і навчіться тестувати та контролювати програми
  • Підключайтеся до локальних і хмарних систем за допомогою зовнішніх API

Примітка Alloy: Непогана книжка як для початку роботи з хмарними системами SAP, тому що обмежать там дійсно хватає, тай розібратись що за чим робити теж не просто. А тому самі таку книгу придбали в свій час і рекомендуємо для всіх хто готовий перейти до роботи в хмари, та не дуже знає з чого почати.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Application Development with SAP Business Technology Platform – колектив авторів Gairik Acharya, Govind Bajaj, Avijit Dhar, Anup Ghosh, Asidhara Lahiri

Application Development with SAP Business Technology Platform

Розробляйте хмарні додатки, налаштовані відповідно до потреб вашого бізнесу! Оволодіти основами SAP Business Technology Platform (SAP BTP) та її середовищ розробки; потім отримайте покрокові інструкції щодо розробки та експлуатації власних програм. Створіть свій бекенд за допомогою Java, Node.js або ABAP і налаштуйте свій інтерфейс за допомогою SAPUI5 і SAP Fiori. З детальними прикладами коду ця книга є вашим повним посібником зі створення хмарних додатків на SAP BTP!

  • Створюйте та розгортайте хмарні програми на SAP BTP за допомогою Java, Node.js і ABAP
  • Працюйте з SAP Business Application Studio, моделлю програмування хмарних додатків SAP, хмарними службами тощо
  • Керуйте, відстежуйте та захищайте свої програми

Примітка Alloy: Якщо ви не новачок з хмарами та вже знаєте як використовувати хмарі підходи, то це друга книга яка допоможе освоїти нову платформу розробки BTP та розібратись що до чого при використанні хмарних платформ.

List Price: $84.99

Today: $59.49

SAP Fiori: Implementation and Development – колектив авторів Souvik Roy, Aleksandar Debelic, Gairik Acharya

SAP Fiori: Implementation and Development

Виведіть свій інтерфейс користувача на новий рівень за допомогою цього комплексного ресурсу для впровадження та розробки програм SAP Fiori! Почніть із налаштування компонентів SAP Fiori та налаштування необхідних заходів безпеки. Після цього для вас настає час зануритися в програми: активувати їх, розробляти за допомогою елементів SAP Business Application Studio та SAP Fiori, розширювати їх для SAP S/4HANA тощо. Цей посібник із покроковими інструкціями та скріншотами стане вашим єдиним магазином!

  • Впровадження SAP Fiori для SAP S/4HANA
  • Розробляйте та розширюйте програми за допомогою елементів SAP Fiori та шаблонів вільного стилю
  • Працюйте з OData, SAP Business Application Studio, SAP Screen Personas тощо

List Price: $84.99

Today: $59.49

Примітка Alloy: Сподіваємося що це теж корисне видання яке є сенс придбати, тому що все більше стає потреба в розробці як для хмар так і для нового інтерфейсу SAP FIORI. Так старий локальний абап все ще довго буде на часі, але наша порада неспішно освоювати і нові техніки програмування.

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації