телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – SAP HANA Essentials  

22.04.2024

SAP PRESS

33

Хто там за базис відповідає, стаємо у чергу та можливо щось обираємо, тому що правильний базіс це коли все працює і ви його не бачите, або бачите тільки на корпоративних заходах. А от якщо куча проблем і базис завжди у вас перед очима мигтить і всі його знають, то на мій погляд щось тут не так і можливо шукайте іншого спеціаліста. А тепер як завжди деякі книги зі знижкою 35 відсотків за промокодом MYSTERYDEAL.

SAP HANA 2.0 An Introduction – автор Denys van Kempen

SAP HANA 2.0 An Introduction

Пориньте у стрімкий світ SAP HANA 2.0 за допомогою цього вступного посібника. Почніть із вивчення технологічної основи SAP HANA як бази даних і платформи. Потім увійдіть у ключові ролі користувачів SAP HANA та відкрийте для себе основні можливості для адміністрування, розробки додатків, розширеної аналітики, безпеки, інтеграції даних тощо. Незалежно від того, як SAP HANA 2.0 підходить для вашого бізнесу, ця книга стане вашою відправною точкою.

 • Ознайомтеся з SAP HANA від випуску 1.0 до 2.0
 • Зрозумійте, як використовувати SAP HANA як розробника, адміністратора, дослідника даних тощо
 • Дізнайтеся про ключові функції, зокрема про безпеку, інтеграцію даних, аналітику та архітектуру центру обробки даних

List Price: $74.99

Today: $48.74

SAP HANA 2.0 Administration – автори Mark Mergaerts, Bert Vanstechelman

SAP HANA 2.0 Administration

Початківець чи експерт, це ваше єдине місце для адміністрування SAP HANA 2.0! Ви почнете з глибокого занурення в базу даних і архітектуру двигуна. Тоді ознайомтеся зі своїми ключовими інструментами: панель керування SAP HANA, SAP HANA Studio, інтерфейс командного рядка тощо. Звідти виберіть потрібні теми. Резервне копіювання та відновлення? Висока доступність? Рівневість даних? Безпека? Об’єкти, таблиці та транзакції? Усе описано на цих сторінках! У цій книзі є все: від встановлення до налаштування продуктивності.

 • Опануйте інструменти, що підтримують адміністрування бази даних SAP HANA 2.0
 • Керуйте таблицями, об’єктами, продуктивністю системи та безпекою
 • Налаштуйте резервне копіювання, відновлення та високу доступність

Примітка Alloy: Ну 1056 сторінок, це таки 1056 сторінок. Є що напочитати… Але рекомендуємо наступну книгу із списку де вже 1113 сторінок від тих же самих авторів.

List Price: $84.99

Today: $55.24

SAP S/4HANA AdministrationMark Mergaerts, Bert Vanstechelman

SAP S/4HANA Administration

Керуйте та обслуговуйте свою систему SAP S/4HANA! Зрозумійте архітектуру платформи ABAP, від її технічних вимог до ваших варіантів конфігурації. Налаштуйте системний ландшафт, адмініструйте клієнт і базу даних і обслуговуйте свої екземпляри. Забезпечте належну безпеку за допомогою авторизації, профілів користувачів, шифрування тощо. Від архівування до віртуальних систем – це посібник від А до Я, який необхідний для виконання всіх основних завдань адміністрування в SAP S/4HANA.

 • Отримайте практичні інструкції з керування системою SAP S/4HANA
 • Налаштуйте системні процеси, клієнтів, екземпляри та користувачів
 • Підтримуйте базу даних, архівуйте дані, налаштовуйте безпеку, контролюйте та налаштовуйте систему тощо

Примітка Alloy: 1113 сторінок, це таки більше ніж у попередньому виданні де 1056 сторінок, а тому з двох варіантів обираємо цей.

List Price: $84.99

Today: $55.24

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Technology Associate Exam – автор Denys van Kempen

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Technology Associate Exam

Готуєтеся до іспиту спеціаліста з технологій SAP HANA 2.0? Поставте оцінку за допомогою цього посібника для сертифікації! Від інсталяції та конфігурації до моніторингу та усунення несправностей, у цьому посібнику розглядатимуться ключові технічні та функціональні знання, які вам потрібно здати з відзнакою. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної області та попрактикуйтесь у запитаннях і відповідях. Ваш шлях до сертифікації SAP HANA 2.0 починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP HANA для асоційованих спеціалістів з технологій і як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Оновлено для SPS 05 та іспиту C_HANATEC_17

Примітка Alloy: А це якщо вам таки потрібно підтвердження вашого статусу адміністратора СУБД HANA і є час та натхнення, то це допоможе вам підготуватися до сертифікаційного екзамену. Ну щоб не питали звідки ви такий розумний взявся. Так ви на це питання достаєте із не дуже широких штанів сертифікат і кажете що ось звідси. Після чого, сподіваюсь, питаннь більше не буде 🙂

List Price: $74.99

Today: $48.74

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації
 • Mystery Monday 18/03/2024

  18.03.2024

  SAP PRESS

  Mystery Monday - Application Server
  Поточний понеділок приніс трохи книжок присвячених адмініструванню системи. Сума знижки максимальна у 40%
 • 07.08.2023

  SAP PRESS

  Migrating to SAP S/4HANA
  Книга-бестселер про міграцію SAP S/4HANA.! Це повний посібник, щодо шляхів, процесів та інструментів міграції SAP S/4HANA. Почніть з основ: дослідіть передумови для міграції та діз[...]
 • MysteryMonday SAP BTP

  06.11.2023

  SAP PRESS

  Mystery Monday - SAP BTP
  Технологічна платформи SAP BTP. Підбірка книг дозволить вам ознайомитись із тим, що пропонує вашій компанії SAP BTP