телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Ідеальні пари!

27.05.2024

SAP PRESS

40

Mystery Monday - Perfect Pairings

Незалежно від того, чи вирішили підвищити свій досвід, або ви навчаєтесь. Сьогодні SAP PRESS підібрав пари книг у різних тематичних областях, щоб допомогти вам на цьому шляху! А тому для кожної книги підібрана сертифікаційна пара по темі книги. Непогано вийшло тому що сертифікаційний курс містить практично все що необхідно знати з теми. Так місцями це декілька речень, але це напрямок який ви вже можете освоїти самі. А тому книги по сертифікації на мій погляд дуже непогані якщо ви хочете коротко зрозуміти, що вам взагалі буде потрібно по обраному напрямку.

Знижка на книги 30 відосотків. Промокод на знижку як завжди – MYSTERYDEAL

Sales and Distribution with SAP S/4HANA: Business User Guide – автори James Olcott, Jon Simmonds

James Olcott, Jon Simmonds

Опануйте тонкощі управління продажами та дистрибуцією у вашій системі SAP S/4HANA. Дотримуйтесь покрокових інструкцій, схем робочого процесу та знімків екрану системи, щоб виконати важливі завдання та підтримувати продажі. Дізнайтеся, як створити пропозицію, змінити торговий документ, скасувати доставку тощо. Ваш посібник із продажу SAP S/4HANA тут!

 • Отримайте покрокові інструкції щодо ваших завдань із продажу та розповсюдження
 • Виконуйте процеси запитів, пропозицій, продажів, доставки та виставлення рахунків у SAP S/4HANA
 • Оптимізуйте свої операції за допомогою класичних транзакцій і нових програм

Примітка Alloy: Це дійсно посібник для користувачів, консультантам з модуля Збут, ця книга навряд чи буде цікавою. Але якщо ви користувач, та хочете розуміти як функціонує система збуту у S/4HANA, то це ваш вибір.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA Sales Certification Guide Application Associate Exam – автори Darío Franco, Jon Simmonds

 SAP S/4HANA Sales Certification Guide Application Associate Exam

Готуєтеся до іспиту з продажу чи підвищення кваліфікації? Зробіть оцінку за допомогою цього навчального посібника з сертифікації SAP S/4HANA Sales! У цьому посібнику описано ключові технічні та функціональні знання, необхідні для проходження тесту, від перевірки наявності запасів до доставки. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області та попрактикуйте запитання та відповіді. Ваш шлях до сертифікації продажів починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP S/4HANA та як до нього підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Іспити C_TS460 і C_TS462

Примітка Alloy: Зважте на те що тут 550 сторінок, читого та стисненного досвіду з функціональності збуту. Тим більше якщо вам необхідно скласти сертифікацію.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP HANA 2.0 An Introduction – автор Denys van Kempen

SAP HANA 2.0 An Introduction

Пориньте у стрімкий світ SAP HANA 2.0 за допомогою цього вступного посібника. Почніть із вивчення технологічної основи SAP HANA як бази даних і платформи. Потім увійдіть у ключові ролі користувачів SAP HANA та відкрийте для себе основні можливості для адміністрування, розробки додатків, розширеної аналітики, безпеки, інтеграції даних тощо. Незалежно від того, як SAP HANA 2.0 підходить для вашого бізнесу, ця книга стане вашою відправною точкою.

 • Ознайомтеся з SAP HANA від випуску 1.0 до 2.0
 • Зрозумійте, як використовувати SAP HANA як розробника, адміністратора, дослідника даних тощо
 • Дізнайтеся про ключові функції, зокрема про безпеку, інтеграцію даних, аналітику та архітектуру центру обробки даних

Примітка Alloy: Ну якщо ви не знаєте з чого розпочати свій підхід до системи управління даними HANA DB, то це можливо ваш вибір. Не скажу що це ворота у світ HANA DB, але як початкова хвірточка буде само воно.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Technology Associate Exam – автор Denys van Kempen

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Technology Associate Exam

Готуєтеся до іспиту спеціаліста з технологій SAP HANA 2.0? Поставте оцінку за допомогою цього навчального посібника для сертифікації! Від інсталяції та конфігурації до моніторингу та усунення несправностей, у цьому посібнику розглядатимуться ключові технічні та функціональні знання, які вам потрібно здати з відзнакою. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної області та попрактикуйтесь у запитаннях і відповідях. Ваш шлях до сертифікації SAP HANA 2.0 починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP HANA для асоційованих спеціалістів із технології та як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Оновлено для SPS 05 та іспиту C_HANATEC_17

Примітка Alloy: Як там пишуть, без коментарів, 600 сторінок стиснених максимально, по управлінні базою даних, це те що потрібно знати та мати будь якому адміністратору СУБД.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP Integrated Business Planning Functionality and Implementation – команда авторів Sandy Markin, Amit Sinha, Sanchit Chandna, Jay Foster

 SAP Integrated Business Planning Functionality and Implementation

Перенесіть свій ланцюг поставок у хмару! Ознайомтеся з програмами SAP Integrated Business Planning — S&OP, попит, реакція та постачання, MRP на основі попиту та інвентар. Тоді навчіться відслідковувати та контролювати ці процеси. Дізнайтеся, як налаштувати та використовувати вашу систему SAP IBP, від планування областей до ключових показників. Завдяки охопленню інтелектуальної видимості, SAP IBP для поповнення залежно від попиту та багато іншого, ви можете бути впевнені, що отримуєте найновішу інформацію про планування ланцюга постачання за допомогою SAP!

 • Налаштуйте та використовуйте SAP IBP для S&OP, попиту, реагування та пропозиції, інвентаризації та аналітики
 • Включіть MRP, орієнтований на попит, у планування свого ланцюжка поставок
 • Розгорніть SAP IBP і налаштуйте його у своєму ландшафті

Примітка Alloy: Можливо, можливо… але якщо авторів більше чи 2 то це, нажаль, приводить до дуже нерівно планового викладання. А тому можливо книга і не погана, але це треба буде дізнатися при нагоді у тих хто її придбає та прочитає.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP IBP for Supply Chain Certification Guide Application Associate Exam – автори Parag Bakde, Rishabh Gupta

 SAP IBP for Supply Chain Certification Guide Application Associate Exam

Готуєтеся до іспиту SAP IBP for Supply Chain? Поставте оцінку за допомогою цього навчального посібника для сертифікації C_IBP! Від планування продажів і операцій до реагування та постачання, у цьому посібнику розглядаються ключові технічні та функціональні знання, необхідні для проходження тесту. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області SAP Integrated Business Planning, а також практичними запитаннями та відповідями. Ваш шлях до сертифікації C_IBP починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP IBP for Supply Chain і як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями
 • Іспити C_IBP

Примітка Alloy: Ну питання тільки одне чому 360 сторінок. Зазвичай іспити це від 450 до 550 сторінок. Можливо там питань мало, а можливо і ні. Але зачекаємо поки зустрінемо того хто її придбає для проходження іспиту. Можливо тоді буде більш точна інформація.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP Integration Suite – від декількох авторів Christopher Aron, Piyush Gakhar, Shilpa Vij

SAP Integration Suite

Технології інтеграції SAP тепер об’єднані, але що таке пакет інтеграції SAP і як його використовувати для керування інтегрованим ландшафтом підприємства? У цій книзі ви знайдете відповіді на ці та інші запитання під час екскурсії по новому пакету. Потім навчіться використовувати такі ключові можливості, як готові інтеграції, відкриті API, сценарії інтеграції, порадник з інтеграції тощо. Опануйте повний пакет інтеграції!

 • Інтегруйте корпоративний ландшафт: локальний і хмарний, SAP і не SAP
 • Розробляйте сценарії інтеграції з попередньо запакованим вмістом, API та конекторами SaaS
 • Налаштуйте підключення A2A, B2B і B2G за допомогою порадника з інтеграції

Примітка Alloy: Так якщо раніше інтеграція могла особливо і не турбувати клієнтів, то зараз коли частина сервісів знаходиться у хмарі а частина ще залишається  у клієнта, або навіть якщо все у хмарі, то все одно потрібно всі ці сервіси об’єднувати і тут вам можливо допоможе ця книга, щоб розібратись як воно все повинно бути налаштованим. А питання до книги тільки одне – чому так мало?

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP Integration Suite Certification Guide Development Associate Exam – автор Jaspreet Bagga

 SAP Integration Suite Certification Guide Development Associate Exam

Готуєтеся до іспиту C_CPI_14 або C_CPI_15? Зробіть оцінку за допомогою цього навчального посібника з сертифікації SAP Integration Suite! У цьому посібнику описано ключові технічні та функціональні знання, необхідні для проходження тесту, від керування API до радника з інтеграції. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області та попрактикуйте запитання та відповіді. Ваш шлях до сертифікації SAP Integration Suite починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP Integration Suite і як підготуватися до іспиту
 • Ознайомтеся з ключовими темами, розглянутими в кожній частині іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Новинка! Завантажте бонусний розділ, який охоплює нові теми іспиту C_CPI_15.

Примітка Alloy: Таки 415 сторінок навіть більше чим попередня книга, а тому між не і цією я б обрав посібник з сертифікації, ну це якщо для початку та охвату всього об’єму з інтеграції.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації
 • Become an SAP Sales and Distribution (SAP SD) for logistics expert with these books covering the SAP SD module in SAP S/4HANA!

  15.01.2024

  SAP PRESS

  Mystery Monday - Sales & Distribution
  Новий понеділок приніс 30% знижки на книги по функціональності збуту у системі SAP S/4HANA
 • 08.05.2023

  SAP PRESS

  Demand Planning with SAP IBP
  Щоб підвищити прибутковість, потрібно планувати наперед. З цим вичерпним посібником із SAP IBP, ви дізнаєтесь, як передбачити попит на ваші продукти. Дотримуйтеся покрокових інстр[...]
 • Integrating SAP Ariba with SAP S4HANA

  10.07.2023

  SAP PRESS

  Integrating SAP Ariba with SAP S/4HANA
  Готові отримати максимум від SAP Ariba? Оптимізуйте свої щоденні операції, інтегрувавши дані про джерела та закупівлі з системою SAP через шлюз інтеграції SAP Ariba Cloud Integrati[...]