телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Sales & Distribution

15.01.2024

SAP PRESS

55

Save 30% on sales & distribution e-books! 

Use coupon code MYSTERYDEAL

Новий понеділок приніс знижки на книги по функціональності продажу у системі SAP S/4HANA. Нажаль компанія вважає що якщо ви щось продаєте через їх систему, то це рахується окремо і тому знижка мінімальна – лише 30 відсотків. До речі і користувачі які працюють з функціональністю продажу у системі теж коштують дорожче чим ті ж закупівельники або інженери по обслуговуванню обладнання. А тому поки що це мінімальна знижка, але і так добре що вона є, бо деякі книги доволі непогані, як на наш погляд.

Код на отримання 30 відсоткової знижки як завжди: MYSTERYDEAL

Available-to-Promise with SAP S/4HANA Advanced ATP – колектив авторів Sujeet Acharya, Sandeep Mandhana, Jibi Joseph Vadakayil

 Available-to-Promise with SAP S/4HANA Advanced ATP

Подивіться, як SAP S/4HANA for advanced ATP покращує ваш процеc перевірки доступності запасів! Встановіть і запустіть aATP у своїй системі, а потім досліджуйте функціональні можливості цього інструмента для кожного етапу обробки замовлення, від планування до доставки. Дізнайтеся, як програми SAP Fiori спрощують ваші ключові транзакції, знайдіть BAdI та API, доступні для розширення роботи aATP, і застосуйте численні можливості aATP у своєму бізнесі.

 • Налаштуйте та запустіть SAP S/4HANA for advanced ATP за допомогою покрокових інструкцій.
 • Перевірка наявності продукту активна під час обробки замовлень, альтернативного підтвердження, розподілу продуктів тощо.
 • Розширюйте функціональність ATP за допомогою BAdI та API.

Як на мій погляд, ціна як для колективу авторів, завищена. Але якщо вам необхідно налаштувати aATP у свої системі і зробити це швидко, то ця книга вам допоможе це зробити швидше, ніж пошук в інтернеті, та медитації над стандартною довідкою.

Приітка Alloy: Хоча є одна проблема, я книжку сам не маю, але колектив авторів з Індії за своїм походженням, а такі хлопці були помітні у такій скажемо так “тенденції”, що полюбляють при описі десь втратити один важливий пункт, або два пункти налаштування і от ти читаєш, виконуєш все що там написано, а воно – не працює, звертаєшся до автора, а він такий ой лишенько яке, ось мої контакти і я з радістю приїду до вас і допоможу, а ось мій рахунок куди переведіть кошти за допомогу. І ти такий, а все ясно зрозумів, буду копати сам, а то якось оплатити не дешевий променад товариша з Індії не дуже цікава пропозиція.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Integrating Sales and Distribution in SAP S/4HANA – авторский колектив Ankita Ghodmare, Saurabh Bobade, Kartik Dua

Integrating Sales and Distribution in SAP S/4HANA

Щоб безперебійно здійснювати продажі та дистрибуцію в SAP S/4HANA, вам потрібно керувати точками інтеграції з іншими напрямками бізнесу. Дізнайтеся, як їх налаштувати, за допомогою цього посібника з інтеграції SD! Почніть з оцінки організаційної структури та основних даних, якими користуються продажі та периферійні процеси. Потім дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб налаштувати кожну точку інтеграції продажів із управлінням матеріалами, фінансами, визнанням доходів, виставленням рахунків і плануванням виробництва. Повністю інтегрована система SD чекає на вас!

 • Інтегруйте продажі та дистрибуцію з управлінням матеріалами, фінансами, визнанням доходу, виставленням рахунків за ресурси тощо
 • Отримайте покрокові інструкції щодо основних параметрів конфігурації в SAP S/4HANA
 • Перегляньте інтегровані потоки процесів і важливі коди транзакцій

Примітка Alloy: Посібник для новачка у системі, тому що якщо ви працюєте із функціональністю збуту то це вам і так відомо, а якщо ще ні, то ліпше придбати книгу яка буде представлена нижче у цій статті. А от це видання, як на мене коштує дорого.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Settlement Management with SAP S/4HANA – колектив авторів Ujjwal Chattopadhyay, Suman Chanda, Tushar Bhunya

Settlement Management with SAP S/4HANA

Налаштуйте керування розрахунками в SAP S/4HANA! Подивіться, як налаштувати умовний контракт, від таблиць умов до типів контрактів. Потім дізнайтеся, як обробляти знижки від продажу, комісійні зовнішні продажі та зовнішні роялті. Налаштуйте процес схвалення умовних контрактів і отримайте інформацію про програми SAP Fiori та інструменти звітності, доступні для управління розрахунками. Це єдиний посібник, який вам потрібен для роботи зі знижками, комісійними та роялті за допомогою SAP S/4HANA!

 • Налаштуйте керування розрахунками в SAP S/4HANA за допомогою умовного контракту
 • Обробляйте знижки від продажів клієнтів, зовнішні комісії та роялті
 • Налаштуйте керування статусом і гнучкі робочі процеси затвердження

Примітка Alloy: Рекомендація така, якщо у вас є книжка Configuring Sales in SAP S/4HANA, яка є в цьому описі наступною, тоді можливо і придбайте цей посібник, він буде скоріш за все трохи більше деталізувати роботу з умовами контрактів. Але якщо ви ще не маєте Configuring Sales in SAP S/4HANA, то спочатку придбайте її. Ціна такаж сама, а користі там буде значно більше.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Configuring Sales in SAP S/4HANA – автор Christian van Helfteren

Configuring Sales in SAP S/4HANA

Примітка Alloy; А от це фундаментальна праця по конфігуруванню модуля збуту у S/4HANA і якщо ви відповідаєте за збут у системі то вам прямий шлях до цієї книги. Автор працює з системою с 1997 року і йому є що вам розповісти про збут, та і 900 сторінок натякають що там є що почитати, навіть якщо ви давно працюєте з налаштуваннями збуту, я думаю ви все одно знайдете щось цікаве у цій книзі.

Хочете запустити SAP S/4HANA Sales? У цій книзі є всі необхідні експертні поради! Почніть з організаційної структури та основних даних, включаючи інтеграцію клієнт-постачальник. Потім дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб налаштувати ключові процеси SD: ціноутворення, керування замовленнями, ATP і захист поставок, доставку, виставлення рахунків тощо. Включаючи звіти SAP Fiori та KPI, це ваш універсальний ресурс із продажу!

 • Налаштуйте керування замовленнями на продаж, відправлення й доставку, виставлення рахунків і рахунків тощо.
 • Налаштуйте свою систему SAP S/4HANA за допомогою покрокових інструкцій.
 • Ознайомтеся з ключовими звітами й аналітикою для продажів.

List Price: $84.99

Today: $59.49

SAP S/4HANA Sales Certification Guide – автори Darío Franco, Jon Simmonds

SAP S/4HANA Sales Certification Guide

Готуєтеся до іспиту з продажу чи підвищення кваліфікації? Зробіть оцінку своїх знань за допомогою цього навчального посібника з сертифікації SAP S/4HANA Sales! У цьому посібнику описано ключові технічні та функціональні знання, необхідні для проходження тесту, від перевірки наявності запасів до функцій доставки. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області та перевірте свої знання у розділах – запитання та відповіді. Ваш шлях до сертифікації у модулі збуту починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP S/4HANA та як до нього підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Іспити C_TS460 і C_TS462

Примітка Alloy: А це та річ яку рекомендуємо брати якщо вам необхідно пройти сертифікацію. Книги з розділу “Application Associate Exam”, написані як на наш погляд чудово і вони коштують своїх грошей.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Sales and Distribution with SAP S/4HANA: Business User Guide – автори James Olcott, Jon Simmonds

James Olcott, Jon Simmonds

Опануйте тонкощі управління продажами та дистрибуцією у вашій системі SAP S/4HANA. Дотримуйтесь покрокових інструкцій, схем робочого процесу та знімків екрану системи, щоб виконати важливі завдання та підтримувати продажі. Дізнайтеся, як створити пропозицію, змінити торговий документ, скасувати доставку тощо. Ваш посібник із продажу SAP S/4HANA тут!

 • Отримайте покрокові інструкції щодо ваших завдань із продажу та доставки замовлень.
 • Виконуйте процеси запитів, пропозицій, продажів, доставки та виставлення рахунків у SAP S/4HANA.
 • Оптимізуйте свої операції за допомогою класичних транзакцій і нових програм.

Примітка Alloy: Зазвичай книги такого типу це як ми кажемо довідка користувача з людським обличчям. А тому, якщо ви користувач и працюєте з функціональністю збуту і хочете робити свою роботу якісно, та розуміти як процеси збуту проходять у системі, то рекомендуємо це видання. Також воно вам допоможе трохи «подомінувати» над вашими консультантами підтримки, тому що нажаль рівень консультантів дуже часто залишає бажати кращого.

Примітка Alloy: 2 Так не дешево, але воно того варте. Але в нас чомусь вважається що знання нічого не коштують.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації