телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Reporting for Financial Users

08.01.2024

SAP PRESS

75

Новий рік розпочався, всі повернулись хто куди, а видавництво SAPPRESS до містичних понеділків, а тому рік 2024 розпочинається з розпродажу книг присвячених до формування фінансової звітності у системі для кінцевих користувачів. Книги покривають функціональність модулів FI та CO. Код на знижку як завжди MYSTERYDEAL що дає 35 відсотків на придбання нижче перелічених видань. Про якість нічго сказати не зможу тому що сам ні одної з перелічених книг не маю, але думаю що для початківців воно будет корисним, тому що зазвичай такі книги написані якісно.

Financial Reporting with SAP S/4HANAавтор Aylin Korkmaz

Financial Reporting with SAP S4HANA

707 сторінок про звітність, це таки річ для вивчення. яка дає доступ до чітких і точних фінансових звітів які є ключовими для будь-якої організації! У цьому вичерпному посібнику ви крок за кроком розглянете створення таких високоякісних звітів у SAP S/4HANA. Ви дізнаєтесь про ключові вимоги до фінансової звітності та про те, як керувати проектуванням системи для створення найкращих звітів для вашої компанії. Покриття включає такі основні фінансові сфери, як головна книга, бухгалтерія дебіторів та кредиторів, активи, управління готівкою, накладні витрати, аналіз маржі тощо. Ознайомтеся зі своїми фінансовими даними за допомогою цього експертного посібника!

 • Створюйте ключові звіти про фінансовий і управлінський облік у SAP S/4HANA
 • Розробіть свою фінансову конфігурацію, використовуючи найкращі методи звітування
 • Отримайте покрокові інструкції для нових програм і класичних звітів

List Price: $84.99

Today: $55.24

Group Reporting with SAP S/4HANA Financial Consolidation Guide – група авторів Eric Ryan, Thiagu Bala, Satyendra Raghav, Azharuddin Mohammed

 Group Reporting with SAP S/4HANA Financial Consolidation Guide

Як на мене ціна завищена і мені здається, що ця книга по своєму об’єму повинна була бути у категорії E-Bites з ціною в межах 30$ без знижки, ну добре 40$, але чотири автори, теж як мені здається хочуть їсти, а тому ціна $84.99 без знижки каже сама за себе. І так що ми маємо за ці гроші? А маємо книгу про фінансову консолідацію у системі SAP S/4HANA! З цим посібником із SAP S/4HANA Finance для групової звітності ви можливо дізнайтесь про нову архітектуру групової звітності та модель даних. Зможете налаштуйте основні дані та інтегрувати дані транзакцій для консолідації за допомогою монітора даних. Ознайомтеся з основними завданнями консолідації, включаючи перерахунок валюти, елімінація розрахунків між компаніями, фінансове закриття, звітність тощо. Це ваш повний ресурс для корпоративного закриття за допомогою SAP S/4HANA!

 • Керуйте своєю фінансовою консолідацією за допомогою SAP S/4HANA Finance для групової звітності
 • Налаштуйте та запустіть перерахунок валют, виключення між компаніями, консолідацію матриць тощо
 • Створюйте стандартні та спеціальні звіти про консолідацію

List Price: $84.99

Today: $55.24як на мене то забагато!

SAP Analysis for Microsoft Office—Practical Guide – автор Denis Reis

SAP Analysis for Microsoft Office—Practical Guide

На мій погляд, якщо можливо обійтись звітами системи, то треба так і робити, а ото ті перевантаження даних у Microsoft Excel, потім їх обробка, так можливо воно і стане гарним, але це говорить що вам все ще потрібен Microsoft Excel і стандартної звітності не достатньо. А тому це буде ваш посібник із використання SAP Analysis для Microsoft Office! Почніть із основ, починаючи від створення вашої першої робочої книги до навігації звітами. Потім дотримуйтеся покрокових інструкцій для обробки даних, аналізу даних, розробки програм для планування, налаштування звітів і роботи з такими інструментами, як формули та макроси. Включно з докладною інформацією про усунення несправностей, налаштування інтерфейсу користувача та інше, ця книга є вашим універсальним ресурсом!

 • Використовуйте SAP Analysis для Microsoft Office для звітності та планування
 • Працюйте з підказками, упорядковуйте дані, застосовуйте обчислення та форматуйте звіти
 • Проводьте розширений аналіз даних за допомогою формул і макросів

List Price: $74.99

Today: $48.74

Доречи у попередньому році цю книгу продавали зі знижкою у 40 відсотків. А тому потрібна вона вам чи ні, вирішуйте самі. Excel штука складна и дуже потужна, а тому тільки цим виданням навряд чи вийде обійтись.

Reporting with SAP S/4HANA: Business User Guide – автор Brijesh Singh

Reporting with SAP S/4HANA: Business User Guide

Зробіть ділову звітність легкою за допомогою цього універсального посібника користувача! Ознайомтеся з користувальницьким досвідом SAP Fiori та подивіться, як його рольовий підхід робить збір даних із вашої системи простішим і швидшим. Потім ознайомтеся з вимогами до звітності для різних сфер бізнесу, зокрема фінансів, податків, продажів, менеджменту та логістики, із типовими випадками використання бізнес-звітності. Нарешті, навчіться створювати власні звіти на основі ваших найважливіших KPI за допомогою інструментів на основі SAP Fiori. Це ваш щоденний ресурс для звітності в SAP S/4HANA!

 • Використовуйте ролі та програми SAP Fiori в SAP S/4HANA
 • Дотримуйтесь найкращих практик SAP для звітності та адаптуйте стандартні сценарії для аналізу даних за сегментами, ієрархіями, параметрами тощо
 • Створюйте спеціальні звіти за допомогою інструментів самообслуговування на основі SAP Fiori та KPI

List Price: $84.99

Today: $55.24

Нічого не можу сказати, але є думка, що перша книга списку таки має аналогічний зміст, а тому я почав би вивчення звітності з Financial Reporting with SAP S/4HANA від Aylin Korkmaz. Тай до речі якось SAPPRESS трохи зекономив на обкладинках цієї книги та SAP Analysis for Microsoft Office—Practical Guide. Здалеку можна і не розпізнати хто є хто. А тому задонатьте ці 55 доларів на ЗСУ, як на мене то це буде більш корисна інвестиція на поточний час.

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації