телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – SAP Introductory Guides

17.06.2024

SAP PRESS

40

На цій неділі видавництво вирішило потішити читачів низкою книг які присвячені темам введення в деякі функціональності системи, тобто якщо виникло бажання займатись системами SAP і не дуже зрозуміло з чого починати, то книги цієї підбірки будуть непоганим початком. Причому тут є книги як взагалі про систему, так і книги на окремі теми типу введення в адміністрування бази даних HANA DB або програмування на ABAP. Знижка традиційно надається за кодом MYSTERYDEAL та складає 35%.

SAP S/4HANA An Introduction – просто якась маса або навіть департамент авторів Devraj Bardhan, Axel Baumgartl, Nga-Sze Choi, Mark Dudgeon, Piotr Górecki, Asidhara Lahiri, Bert Meijerink, Andrew Worsley-Tonks

SAP S/4HANA An Introduction

Вас цікавить, що може запропонувати SAP S/4HANA? Дізнайтеся про систему, за допомогою цього посібника з “великими картинками”! Ознайомтеся з функціями SAP S/4HANA для ваших ключових напрямків бізнесу: фінанси, виробництво, ланцюг постачання, продажі тощо. Ознайомтеся з архітектурою SAP S/4HANA та дізнайтеся про свої варіанти звітування, розширень і впровадження. З уявленнями про новітні інтелектуальні технології це ваша відправна точка SAP S/4HANA «все в одному»!

 • Дізнайтеся, що SAP S/4HANA пропонує вашій компанії
 • Дослідіть ключові бізнес-процеси та архітектуру системи
 • Розгляньте варіанти розгортання та шляхи впровадження

Примітка Alloy: Ну що можливо сказати, 648 сторінок але і авторів 8 штук, що не мало і це вже четверте видання, що наводить на думку що є попит. Мабуть тому, що тут є здоровенні картинки, а любителів коміксів зараз не мало, нажаль читати хочуть все менше а от розглядати все більше. А тому, мені важко сказати, я як-то кажуть, старовір, все більше читаю, ніж розглядаю і брати чи не брати то вам вирішувати.

List Price: $74.99

Today: $48.74

SAP SuccessFactors An Introduction – автори Amy Grubb, Luke Marson

SAP SuccessFactors An Introduction

Ознайомтеся з пакетом SAP SuccessFactors! Дізнайтеся, що SAP пропонує для хмарних відділів кадрів: адміністрування персоналу, нарахування заробітної плати, підбір персоналу, адаптація, навчання, аналітика робочої сили тощо. Дізнайтеся про інструменти інтеграції, які підключають вашу систему до SAP ERP HCM і SAP S/4HANA. Ознайомтеся з порадами експертів щодо впровадження та подивіться, як SAP SuccessFactors може покращити ваші кадрові операції!

 • Ознайомтеся з ключовими функціями для управління персоналом, найму персоналу, адаптації, навчання тощо
 • Підготуйтеся до проекту впровадження SAP SuccessFactors
 • Перегляньте свою інтеграцію з SAP ERP HCM і SAP S/4HANA

Примітка Alloy: Я знаходжусь далеко від управління персоналом, але на мій не професійний погляд, ця книга це те, з чого потрібно починати, якщо ви спеціаліст з HCM та плануєте розібратись що нового в управління персоналом пропонує SAP. Зверніть увагу що це виключно хмарне рішення, але рано чи пізно його доведеться вивчати, а тому це ліпше робити раніше, чим дочекатись ситуації «ой все».

List Price: $74.99

Today: $48.74

SAP HANA 2.0 An Introduction – автор Denys van Kempen

SAP HANA 2.0 An Introduction

Пориньте у стрімкий світ SAP HANA 2.0 за допомогою цього вступного посібника. Почніть із дослідження технологічної основи SAP HANA як бази даних і платформи. Потім увійдіть у ключові ролі користувачів SAP HANA та відкрийте для себе основні можливості для адміністрування, розробки додатків, розширеної аналітики, безпеки, інтеграції даних тощо. Незалежно від того, як SAP HANA 2.0 підходить для вашого бізнесу, ця книга стане вашою відправною точкою.

 • Ознайомтеся з SAP HANA від випуску 1.0 до 2.0
 • Зрозумійте, як використовувати SAP HANA як розробника, адміністратора, дослідника даних тощо
 • Дізнайтеся про ключові функції, зокрема про безпеку, інтеграцію даних, аналітику та архітектуру центру обробки даних

Примітка Alloy: Адміністратори баз даних, якщо доля вас безупинно пхає в сап, то не треба пручатися, купуйте цей посібник та почніть в кінці кінців вже розбиратись з новою базою даних від SAP.

List Price: $74.99

Today: $48.74

ABAP An Introduction – автори Brian O’Neill, Jelena Perfiljeva

ABAP An Introduction

Ознайомтеся з ABAP за допомогою цього посібника для початківців. Спочатку зрозумійте синтаксис ABAP і дізнайтеся, як додавати дані та логіку до своїх програм. Потім заглибтеся в базове програмування: навчіться працювати зі словником даних ABAP, створювати об’єкти бази даних, обробляти та зберігати дані. Доповніть свій набір навичок, практикуючи обробку помилок, модульність, маніпулювання рядками тощо. Завдяки прикладам, покроковим інструкціям і детальному коду ви швидко станете розробником ABAP!

 • Розвивайте свої навички ABAP і напишіть свою першу програму
 • Використовуйте словник даних, створюйте модульні програми та виправляйте помилки
 • Розробляйте програми з використанням рядків і тексту, дат і часу тощо

Примітка Alloy: Такий собі курс BC400 але це вже друге видання і про новий абап, а тому теж якщо ви початківець то це непоганий старт для вивчення програмування у системі SAP. Цієї книжки я не читав, але з огляду на авторів та розмір, маю надію що книга корисна.

List Price: $64.99

Today: $42.24

SAP: An Introduction Next-Generation Business Processes and Solutions – група авторів Matthew Riches, Ben Robinson, Gareth Ryan, Ian Vincent

SAP: An Introduction Next-Generation Business Processes and Solutions

Що буде після SAP Business Suite? Чи може «новий SAP» задовольнити існуючі бізнес-вимоги — і якщо так, то як? Ця книга — це загальне ознайомлення з тим, як рішення SAP відповідають вашим повсякденним бізнесом та ІТ-процесам у ландшафті SAP Business Suite. Дізнайтеся про перспективні програми SAP, від SAP S/4HANA до SAP C/4HANA та SAP IBP. Дотримуйтеся основного бізнес-кейсу, щоб отримати чітке уявлення про те, як нове портфоліо SAP може працювати для вас зараз і в наступні роки!

 • Бізнес-процеси: від фінансів до логістики та CRM – зрозумійте, як виконуються ваші щоденні процеси в новому середовищі SAP
 • Рішення: досліджуйте функціональність SAP S/4HANA, SAP IBP, SAP C/4HANA, SAP HANA тощо
 • Інструменти: подивіться, як технології SAP Leonardo впливають на ваш бізнес

Примітка Alloy: Нуууу це така книжка, яку непогано читати перед сном. Дуже кажуть допомагає якщо з ним є проблеми. Але я не перевіряв, бо таких проблем поки не маю, але можливо коли стану трохи старше, то теж її придбаю.

List Price: $64.99

Today: $42.24

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації