телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Огляд автора Janet Salmon

09.10.2023

SAP PRESS

90

Mystery monday - Janet Salmon

Джанет Салмон (Janet Salmon) є тією людиною, що відповідає за продукту для управлінського обліку в SAP SE також вона супроводжувала багато розробок контролінгових компонентів у SAP ERP Financials як менеджер продукту, так людина що відповідає за кінцеві рішення функціонування продукту. Вона регулярно працює з ключовими клієнтами та групами користувачів у Сполучених Штатах та Німеччині, щоб зрозуміти їхні проблеми та вимоги щодо функціональності контролінгу. Її роль полягає в розробці та впровадженні інноваційних контролінгових рішень разом із командами розробників SAP у Німеччині та Китаї. Також вона є автором книжок які сьогодні представлені у містичному понеділку.

Код на знижку як завжди: MYSTERYDEAL

Controlling with SAP ERP: Business User Guide

Controlling with SAP ERP: Business User Guide – Ваш список справ став легшим! За допомогою цього посібника для бізнес-користувачів з контролінгу ви зможете навчитися керувати основними даними, створювати бюджети та інвестиційні плани, проводити фактичні проводки та ефективніше закривати період. Отримайте докладні інструкції та поради експертів, необхідні для виконання завдань у SAP ERP. Від звичайних транзакцій до звітності, переконайтеся, що ви все під контролем!

 • Керуйте своїми щоденними завданнями та транзакціями в SAP ERP Controlling
 • Дотримуйтеся покрокових інструкцій щодо звітності, планування та бюджетування, фактичних проводок і закриття періоду
 • Дізнайтеся, як SAP HANA та SAP Fiori покращують ваші процеси CO
 • 3-е видання, оновлене для EHP 8

Примітка Alloy: Нажаль книга застаріла, навіть 3 видання її не рятує, тому що у новій системі S?4HANA багато що змінилось, особливо в частині фактичних проводок та закриття періоду. А тому якщо і думаєте її придбати, то лише як колекційний варіант, а ліпше відправте донат на ЗСУ, це буде корисніше.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA Finance: The Reference Guide to What’s New

SAP S/4HANA Finance: The Reference Guide to What’s New – Зверніть увагу клієнтів SAP ERP: якщо ви інсталюєте SAP S/4HANA Finance, але продовжуєте вести бухгалтерський облік, як і раніше, ви багато втрачаєте.

За допомогою цього посібника з інновацій SAP S/4HANA Finance розкрийте фундаментальні зміни, які можуть змінити вашу фінансову організацію. Ви чули про Універсальний журнал, процеси в реальному часі та вдосконалення інтерфейсу користувача, а тепер дізнайтеся, як ці зміни фактично вплинуть на вашу бухгалтерську практику. Від переробленої моделі управління та уніфікованого планування до консолідації та закриття в режимі реального часу – подивіться, як нові процеси впливають на ваших бізнес-користувачів і як ефективність системи приносить користь вашому прибутку.

SAP S/4HANA може змінити організацію ваших фінансів . Ви готові?

 • Вивчіть відмінності між SAP Business Suite і SAP S/4HANA Finance
 • Скористайтеся потенціалом Universal Journal, SAP Fiori тощо
 • Зрозумійте, як ключові функції змінюють ваші фінансові процеси

Ну це вже краще ніж попередня книга, тому що дійсно розповідає що нового з’явилось у SAP S/4HANA, та чому дійсно варто переходити на нову версію системи, якщо у вас зараз встановлена SAP ERP. Доречи на нашому сайті ми потроху теж розповідаємо про нові функції SAP S/4HANA у розділі смаколиків.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Controlling with SAP S/4HANA: Business User Guide

Controlling with SAP S/4HANA: Business User Guide – SAP S/4HANA вносить зміни у вашу рутинну контролінгову діяльність. Виконуйте свої ключові завдання в новому середовищі за допомогою цього посібника користувача! Отримайте докладні інструкції щодо щоденних і щомісячних завдань з контролю накладних витрат, а потім зануртеся глибше в такі процеси, як сценарії створення на складі та виготовлення на замовлення, аналіз маржі та управління інвестиціями. Нарешті, інструкції щодо внутрішніх операцій і звітності у компанії роблять цю книгу всеосяжною!

 • Отримайте покрокові інструкції для виконання основних контрольних завдань у SAP S/4HANA
 • Оцініть накладні витрати, витрати на виробництво, продажі, проект та інвестиційні витрати
 • Оптимізуйте свої операції як за допомогою нового, так і класичного інтерфейсу користувача

Ну це вже набагато краще, а тому може бути придбаним для використання, а не як перша книга – колекційний варіант. А тому можливо і витратити трохи грошей, та зрозуміти що роботу можливо робити якісніше та простіше.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Production Variance Analysis in SAP S/4HANA

Production Variance Analysis in SAP S/4HANA – Щоб ефективно планувати виробничі витрати, ви знаєте, що припущень і прогнозів недостатньо. Оптимізуйте свої виробничі процеси — і підвищте прибутковість — за допомогою цього посібника з аналізу відхилень виробництва в SAP S/4HANA. Почніть з основ планування, а потім виконайте калькуляцію витрат і створіть кошторис. Дізнайтеся, як проводити фактичні витрати за допомогою Universal Journal, аналізувати відхилення під час обробки на кінець періоду, та як оцінювати брак. Отримайте докладні відомості про програми SAP Fiori для звітності та перспективи аналізу відхилень у цьому комплексному ресурсі!

 • Отримайте знання як працювати з аналізом відхилень для покращення прибутковості та виробничих процесів за допомогою SAP S/4HANA
 • Створюйте кошториси витрат, оцінюйте фактичні проводки, виконуйте закриття періоду та аналізуйте брак за допомогою покрокових інструкцій
 • Відкрийте для себе новий підхід до бухгалтерського обліку в реальному часі та ключові програми SAP Fiori

Знаючи автора та її стиль написання книг, якщо ви не знаєте нічого про виробництво у SAP S/4HANA, я думаю що це буде непогане придбання.

List Price: $94.99

Today: $66.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації