телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – User Interfaces

23.10.2023

SAP PRESS

97

Mystery moday - user inerface

Нова неділя та нові книги та знижки на них. Ця неділя присвячується розробці інтерфейсів користувача для нового клієнта SAP Fiori. Тому якщо хочете навчитись створювати чудові інтерфейси користувача, зверніть увагу на підбірку книг цієї неділі. Ви зможете дізнатися як використовувати набори інструментів розробки, такі як SAPUI5, і інтерфейси, такі як SAP Fiori та SAP Screen Personas, щоб оволодіти користувальницьким досвідом SAP в частині проектування інтерфейсів користувача.

На цій неділі ви можете заощадити 35% на електронних версіях наступних книг якщо використаєте код купона MYSTERYDEAL.

Ну що можливо сказати, деякі книги можливо і розглянути на предмет придбання, якщо є потреба в опануванні розробками для інтерфейсу SAP Fiori.

 SAPUI5

SAPUI5 The Comprehensive Guide – Ваш вичерпний посібник із SAPUI5! Отримайте ноу-хау для розробки програм MVC, дізнайтесь як використовувати OData, так як створювати прив’язки даних. Дізнайтесь як використовувати налагодження та тестування коду та розгортати програми. Дізнайтеся про те, що можна і чого не можна робити в SAPUI5, незалежно від того, реалізуєте ви операції CRUD або пишете власні елементи керування. Дізнайтеся про нові можливості SAP Cloud Platform (тепер відомої як SAP BTP), SAPUI5 Support Assistant тощо. Ваші найкращі програми ще попереду.

 • Створюйте повноцінні програми SAPUI5
 • Майстер MVC, моделі, прив’язки, операції CRUD, OData тощо
 • Оптимізуйте програми за допомогою налагодження, елементів керування, створення тем і безпеки

List Price: $84.99

Today: $55.24

SAP Fiori: Implementation and Development

SAP Fiori: Implementation and Development – Виведіть свій інтерфейс користувача на новий рівень за допомогою цього комплексного ресурсу для впровадження та розробки програм SAP Fiori! Почніть із налаштування компонентів SAP Fiori та налаштування необхідних заходів безпеки. Після чого настане час зануритися в програми: активувати їх, розробляти за допомогою елементів SAP Business Application Studio та SAP Fiori, розширювати їх для SAP S/4HANA тощо. Цей посібник із покроковими інструкціями та скріншотами стане вашим єдиним супермаркетом з розробки ваших Fiori програм!

 • Впровадження SAP Fiori для SAP S/4HANA
 • Розробляйте та розширюйте програми за допомогою елементів SAP Fiori та шаблонів вільного стилю
 • Працюйте з OData, SAP Business Application Studio, SAP Screen Personas тощо

List Price: $84.99

Today: $55.24

 SAP Fiori Elements

SAP Fiori Elements Development and Extensibility – Зніміть здогадки з розробки додатків за допомогою цього вичерпного посібника! Дізнайтеся, як використовувати елементи SAP Fiori для розробки програм SAP Fiori з мінімальним кодуванням (Low Code). Ознайомтеся з основами елементів SAP Fiori, включаючи стандарт OData, моделі програмування та інструменти розробки. Потім дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб створити свої перші програми за допомогою шаблонів. Нарешті, дізнайтеся, як розгортати та поширювати свої програми. Це ваш повний ресурс для створення та розширення програмних елементів SAP Fiori!

 • Створюйте програми SAP Fiori за допомогою шаблонів
 • Дотримуйтеся покрокових інструкцій, щоб створити оглядові сторінки, звіти як списки, робочі списки, сторінки аналітичних списків і сторінки об’єктів
 • Розгортайте та розширюйте додатки елементів SAP Fiori

List Price: $84.99

Today: $55.24

Clean SAPUI5 A Style Guide for Developers

Clean SAPUI5 A Style Guide for Developers – Код SAPUI5 має легко читатися та легко оновлюватися. Очистить свій код за допомогою цього посібника від експертів! Дізнайтеся, як використовувати функції JavaScript для написання кращого коду SAPUI5. Потім ознайомтеся з докладними прикладами коду та поясненнями щодо використання модулів, класів, функцій, імен, змінних, літералів, коментарів, метрик коду тощо. Отримайте найкращі методи, необхідні для форматування, тестування, впровадження тощо!

 • Навчіться писати читабельний і підтримуваний код SAPUI5
 • Покращуйте спосіб роботи з мовою JavaScript, модулями, функціями, змінними тощо
 • Створюйте описові назви програм, пишіть сильні коментарі та правильно форматуйте код

List Price: $74.99

Today: $48.74

Visual Studio Code for SAP

Visual Studio Code for SAP – Почніть програмувати свої програми SAP у Visual Studio Code! Цей практичний посібник починається з огляду того, як працює VS Code і як він підключається до ваших систем SAP. Потім дізнайтеся, як керувати контролем версій, інтегрувавши VS Code з Git. Дотримуйтесь покрокових інструкцій, щоб розробити веб-компоненти SAPUI5, створювати програми за допомогою ABAP, створювати програми SAP Fiori за допомогою елементів SAP Fiori та працювати з моделлю програмування хмарних додатків SAP. Отримайте все, що вам потрібно, щоб освоїти цю IDE!

 • Встановіть і налаштуйте VS Code для програмування SAP
 • Ознайомтеся з редактором, налаштуйте свої розширення та дослідіть переваги та обмеження цього середовища
 • Розробка ABAP, SAP Fiori elements, SAPUI5 і SAP HANA Cloud додатків у VS Code

List Price: $74.99

Today: $48.74

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації