телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – SAP HANA Development

25.09.2023

SAP PRESS

128

Доволі непоганий день, не дивлячись на те що він понеділок, а ще до нас повернулась 40% знижка на книг для розробників ABAP під нову платформу S/4HANA так що є що придбати. Також можу додати, що три з чотирьох книг в нас вже є, крім “Data Modeling for SAP HANA 2.0” так що якщо є гроші та бажання підвищити свій рівень у розробці під S/4HANA то це непоганий шанс витратити кошти с користю. Код на знижку MYSTERYDEAL.

ABAP Development for SAP HANA – У цьому покроковому посібнику розробника є все, що вам потрібно для створення програм ABAP, оптимізованих для SAP HANA. Вивчіть середовище та інструменти, які ви будете використовувати, і опануйте методи розробки, які керують парадигмою коду до даних SAP HANA. Потім перейдіть до базового програмування за допомогою підключення до бази даних ABAP, SQLScript, процедур бази даних, основних служб даних та інше. Після того, як ви закодували свої програми, підтримуйте їх за допомогою статистики виконання, трасування й аналізу коду. Створіть це по своєму!

 • Зрозумійте, як SAP HANA змінює програмування ABAP
 • Доступ до бази даних за допомогою ABAP Database Connectivity, SQLScript і процедур бази даних, керованих з ABAP
 • Моделюйте дані за допомогою розрахункових представлень і представлень CDS

List Price: $84.99

Today: $50.99

SQLScript for SAP HANA – Не знайомі з SQLScript — чи, можливо, хочете освіжити певні знання? Незалежно від вашого рівня навичок, цей вичерпний посібник із SQLScript для SAP HANA для вас! Опануйте елементи мови, типи даних, бібліотеки функцій. Навчіться впроваджувати процедури та функції бази даних SAP HANA за допомогою імперативного та декларативного SQLScript. Інтеграція з ABAP, SAP BW на SAP HANA та SAP BW/4HANA. Нарешті, тестуйте, виправляйте та аналізуйте свої програми на SQLScript. Кодуйте як профі!

 • Вивчіть синтаксис SQLScript і запустіть свою першу програму в консолі SQL
 • Читання та запис у базу даних SAP HANA
 • Інтеграція SQLScript із ABAP, SAP BW на основі SAP HANA та SAP BW/4HANA

List Price: $74.99

Today: $44.99

Data Modeling for SAP HANA 2.0 – Знайдіть сенс у своїх бізнес-даних. Створюйте, керуйте та захищайте представлення розрахунків і табличні функції за допомогою SAP Web IDE для SAP HANA. Подивіться, як SAP Web IDE, SAP HANA Live і вбудована аналітика SAP S/4HANA взаємодіють для створення ефективних моделей даних. Досліджуйте передові концепції моделювання, сумісні з SAP HANA 2.0, як-от прогнозне моделювання та геопросторовий аналіз. Почніть проектувати ідеальну модель вже сьогодні!

 • Дізнайтеся, як моделювати дані в SAP HANA 2.0 за допомогою SAP Web IDE
 • Створюйте подання обчислень і функції таблиць, керуйте моделями тощо
 • Досліджуйте передові концепції, такі як прогнозне моделювання та просторовий аналіз SAP HANA

List Price: $84.99

Today: $50.99

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Application Associate Exam – Готуєтеся до сертифікації SAP HANA 2.0? У цьому посібнику ви отримаєте все необхідне для проходження тесту SAP Certified Application Associate для SAP HANA 2.0! Ознайомтеся зі структурою іспиту та освоїте ключові поняття, на яких вас чекає тестування, від інформаційних моделей до безпеки. Завдяки сотням запитань і детальним відповідям для практики ви будете оснащені необхідними інструментами! Цей посібник із сертифікації було написано для іспитів C_HANAIMP_15 та C_HANAIMP_16, але його також можна використовувати як навчальний посібник для іспиту C_HANAIMP_17.

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP HANA та як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями

List Price: $74.99

Today: $44.99

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації