телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Finance for Consultants 

01.07.2024

SAP PRESS

23

Якщо ви ще не знайомі з SAP S/4HANA Finance, знову настав час це зробити. Ознайомтеся з підходом SAP S/4HANA до бухгалтерського обліку, контролінгу, фінансового закриття тощо. Потім порівняйте ці функції з тими, до яких ви могли б звикнути в SAP ERP. Відчуваєш себе комфортно? Дізнайтеся, як налаштувати та налаштувати власну фінансову систему SAP S/4HANA, а потім підготуйтеся до сертифікації, щоб продемонструвати свої нові знання, та ще зі знижкою у 30% за промокодом MYSTERYDEAL. Доречи щось такого вже було десь півроку назад але там був трохи інший набір книг. Але і ця підбірка непогана, хоча не ясно чому з книг по контролінгу представлена тільки книг з сертифікації, але маємо що маємо.

SAP S/4HANA Finance An Introduction – ватага авторів Maunil Mehta, Usman Aijaz, Sam Parikh, Sanjib Chattopadhyay

SAP S/4HANA Finance An Introduction

Починаєте свою фінансову трансформацію? Хочете дізнатися, що може запропонувати SAP S/4HANA? Ця книга є вашою відправною точкою для SAP S/4HANA Finance! Дізнайтеся про архітектуру пакету та вивчіть його можливості для ваших основних фінансових процесів: фінансовий облік, управлінський облік, казначейство та управління ризиками, планування, консолідація та закриття. Розблокуйте фінансову звітність для всього підприємства, оцініть свої варіанти розгортання та створіть свій фінансовий проект за допомогою цього вступного посібника!

 • Дізнайтеся, що SAP S/4HANA Finance пропонує вашій організації
 • Дослідіть ключові фінансові процеси: бухгалтерський облік, контролінг, фінансове закриття тощо
 • Виберіть модель розгортання, яка відповідає вашим потребам

Примітка Alloy: Книга непогана не дивлячись на доволі велику ватагу з авторів що відмітились при її написанні. Але зважте на те що це дійсно введення у фінанси. А тому рекомендуємо цю книгу якщо ви дійсно нічого не знаєте з фінансів у SAP і вирішили з чогось почати, то це непоганий початок.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA Finance: The Reference Guide to What’s New – автори Janet Salmon, Michel Haesendonckx

SAP S/4HANA Finance: The Reference Guide to What’s New

Зверніть увагу на клієнтів SAP ERP: якщо ви інсталюєте SAP S/4HANA Finance, але продовжуєте вести бухгалтерський облік, як і раніше, ви втратите багато.

За допомогою цього посібника з інновацій SAP S/4HANA Finance розкрийте фундаментальні зміни, які можуть змінити вашу фінансову організацію. Ви чули про Універсальний журнал, процеси в реальному часі та вдосконалення інтерфейсу користувача, а тепер дізнайтеся, як ці зміни насправді вплинуть на вашу бухгалтерську практику. Від переробленої моделі управління та уніфікованого планування до консолідації та закриття в режимі реального часу – подивіться, як нові процеси впливають на ваших бізнес-користувачів і як ефективність системи приносить користь вашому прибутку.

SAP S/4HANA може змінити вашу фінансову організацію. Ви готові?

 • Вивчіть відмінності між SAP Business Suite і SAP S/4HANA Finance
 • Скористайтеся потенціалом Universal Journal, SAP Fiori тощо
 • Зрозумійте, як ключові функції змінюють ваші фінансові процеси

Примітка Alloy: Рекомендуємо таки придбати цю книгу всім консультантам з фінансів, бо нажаль дуже часто бачимо, що система типу S/4HANA а зайдеш у систему а там ECC 6.0 EHP0 і нічого з того що надає система не має. Все таке стареньке, стареньке і по факту навіть іноді навіває ностальгію за SAP R/3 4.6C, бо система змінилась, а от консультанти нажаль ні.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Configuring SAP S/4HANA Finance – автор Stoil Jotev

Configuring SAP S/4HANA Finance

Отримайте правильну конфігурацію SAP S/4HANA Finance з першого разу! Незалежно від того, використовуєте ви нове впровадження чи переходите від SAP ERP, цей вичерпний посібник допоможе вам виконати кожне завдання проекту. Почніть із створення організаційної структури та визначення глобальних основних даних. Далі дотримуйтеся покрокових інструкцій, упорядкованих за функціональними областями: головна книга, AP, AR, контролінг, маржинальний аналіз, прогнозний облік тощо. Ваша нова система чекає!

 • Налаштуйте процеси фінансового обліку та контролю в SAP S/4HANA за допомогою покрокових інструкцій
 • Плануйте свій фінансовий проект SAP S/4HANA
 • Підготуйтеся до тестування, запуску та підтримки виробництва

Примітка Alloy:  Погляд на цю книгу не змінився, спроба вкласти в одну книгу бухгалтерський та внутрішній облік (СО) таке собі зайняття. Але якщо вам потрібен довідник, тому ще в цілому ви вже не раз налаштовували систему, то ця книга доволі непогано структурована для цього. Але як завжди у довіднику, інформація є але іноді деякі деталі пропущені, а тому якщо це ваш перший проект, то можуть бути складнощі при виконанні покрокових дій.

List Price: $84.99

Today: $59.49

SAP S/4HANA Financial Accounting Certification Guide Application Associate Exam – автор Stefanos Pougkas

SAP S/4HANA Financial Accounting Certification Guide

Готуєтеся до іспиту з фінансового обліку? Це те що вам необхідно. Зробіть оцінку своїх знань, за допомогою цього навчального посібника з сертифікації SAP S/4HANA 1909 та 2020! У цьому посібнику розглядаються ключові технічні та функціональні знання, необхідні для отримання високих балів на іспиті SAP S/4HANA for Financial Accounting Associates, від бухгалтерського обліку головної книги до фінансового закриття. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області та попрактикуйте запитання та відповіді. Ваш шлях до сертифікації з фінансового обліку починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP S/4HANA Finance і як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Іспити C_TS4FI_1909 та C_TS4FI_2020

Примітка Alloy:  Доволі непогано написано і відповідає сертифікаційним питанням які будуть на екзамені, а тому рекомендуємо для придбання якщо вам необхідно пройти сертифікацію, або хочете отримати дуже стиглий перегляд фінансів у системі.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA Management Accounting Certification Guide – автори Theresa Marquis, Marjorie Wright

SAP S/4HANA Management Accounting Certification Guide

Готуєтеся до іспиту з управлінського обліку SAP S/4HANA? Отримайте інструменти, необхідні для досягнення успіху, за допомогою навчального посібника для сертифікації контролінгу (CO) для іспитів C_TS4CO_1709 і C_TS4CO_1809. Зрозуміти структуру тесту та чого очікувати; потім пройдіться по кожній тематичній області, від планування собівартості продукції до обліку за центром прибутку тощо. Перевірте себе за допомогою практичних запитань і відповідей і переконайтеся, що ви готові поставити оцінку!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP S/4HANA та як до нього підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Іспити C_TS4CO_1709 та C_TS4CO_1809

Примітка Alloy:  Зазвичай книг з сертифікації написані непогано і мі рекомендуємо їх для придбання але от з цим виданням є питання, суть яких лежить у тій площині, що підручник не відповідає сертифікаційному тесту. Тобто тут написано одне а от тест зовсім про друге. Якщо конкретно, то сертифікаційний екзамен практично весь присвячений виробничому контролінгу, тобто 90 процентів питання відносяться до цієї теми, що не відображено в книзі яка взагалі про контролінг. А тому придбати її можливо, але не дивуйтесь тому що вона не дуже допоможе вам з проходженням екзамену.  

List Price: $74.99

Today: $52.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації