телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – SAP HANA Basics

22.01.2024

SAP PRESS

64

Mystery Monday, SAP HANA Basics

Хочете дізнатися про базу даних SAP у пам’яті SAP HANA? Поточна збірка книг включає в себе опис системи управління базами даних від компанії SAP, а також основи логістики та фінансів, які тут трохи не в тему, але 30 відсотків, то все ж таки 30 відсотків, а тому нехай воно також тут буде, тому що на наш погляд не завадить. Промокод на знижку MYSTERYDEAL.

SAP S/4 HANA An Introduction

SAP S/4HANA An Introduction – Написано виликим колективом авторів Devraj Bardhan, Axel Baumgartl, Nga-Sze Choi, Mark Dudgeon, Piotr Górecki, Asidhara Lahiri, Bert Meijerink, Andrew Worsley-Tonks

Вас цікавить, що може запропонувати SAP S/4HANA? Дізнайтеся про це за допомогою цього посібника з великими картинками! Ознайомтеся з функціями SAP S/4HANA для ваших ключових напрямків бізнесу: фінанси, виробництво, ланцюги постачання, продажі тощо. Ознайомтеся з архітектурою SAP S/4HANA та дізнайтеся про свої варіанти звітування, розширень і впровадження. З уявленнями про новітні інтелектуальні технології це ваша відправна точка SAP S/4HANA «все в одному»!

 • Дізнайтеся, що SAP S/4HANA пропонує вашій компанії
 • Дослідіть ключові бізнес-процеси та архітектуру системи
 • Розгляньте варіанти розгортання та шляхи впровадження

Примітка Alloy: Такий собі збірник все про все, написаний різними авторами, а тому стиль та якість частин книги буде скоріше за все відрізнятися. На нашу думку в таких збірках авторських оповідань тексти страждають на якість та глибину опису теми, а тому купляти чи ні, то ви вже самі вирішуйте.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA Cloud An Introduction

SAP S/4HANA Cloud An Introduction – колектив авторів Thomas Saueressig, Jan Gilg, Uwe Grigoleit, Arpan Shah, Almer Podbicanin, Marcus Homann

SAP S/4HANA Cloud може багато чого запропонувати — тож подивіться, що можливо! Досліджуйте такі основні функції, як фінанси, логістика та звітність, за допомогою вбудованої аналітики. Дізнайтеся, як хмара SAP S/4HANA впливає на ваших користувачів і як її можна розширити, інтегрувати та застосувати у вашій організації. Отримайте інформацію про найновіші інтелектуальні технології та подивіться, як SAP S/4HANA Cloud може допомогти уніфікувати та оптимізувати ваш бізнес. Сміливий новий світ чекає в хмарі!

 • Відкрийте для себе хмарну ERP-систему SAP S/4HANA Cloud
 • Пройдіться ключовими процесами: фінансами, закупівлями, продажами тощо
 • Досліджуйте інтелектуальні технології, вбудовану аналітику та шляхи впровадження

Примітка Alloy: Також збірник авторських оповідань про все і ні про що. А тому як і попередня книга, якщо ви нічого не знаєте про систему, то як для початку можливо це буде і не поганий вибір, але знаючи деякі книги такого змісту іноді це буває великим розчаруванням.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP HANA 2.0 An Introduction

SAP HANA 2.0 An Introduction – автор Denys van Kempen

Пориньте у стрімкий світ SAP HANA 2.0 за допомогою цього вступного посібника. Почніть із вивчення технологічної основи SAP HANA як бази даних і платформи. Потім увійдіть у ключові ролі користувачів SAP HANA та відкрийте для себе основні можливості для адміністрування, розробки додатків, розширеної аналітики, безпеки, інтеграції даних тощо. Незалежно від того, як SAP HANA 2.0 підходить для вашого бізнесу, ця книга стане вашою відправною точкою.

 • Ознайомтеся з SAP HANA від випуску 1.0 до 2.0
 • Зрозумійте, як використовувати SAP HANA як розробника, адміністратора, дослідника даних тощо
 • Дізнайтеся про ключові функції, зокрема про безпеку, інтеграцію даних, аналітику та архітектуру центру обробки даних

Примітка Alloy: Якщо ви адміністратор баз даних і ваша задача перейти до вивчення нової для вас теми S/4 HANA DB , то ця книга може бути вашою відправною точкою до технічної документації по системі.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Application Associate Exam

SAP HANA 2.0 Certification Guide: Application Associate Exam – автор Rudi de Louw 3-редакція

Готуєтеся до сертифікації SAP HANA 2.0? У цьому посібнику ви отримаєте все необхідне для проходження тесту SAP Certified Application Associate для SAP HANA 2.0! Ознайомтеся зі структурою іспиту та освоїте ключові поняття, на яких вас чекає тестування, від інформаційних моделей до безпеки. Завдяки сотням запитань і детальним відповідям для практики ви будете оснащені необхідними інструментами! Цей посібник із сертифікації було написано для іспитів C_HANAIMP_15 та C_HANAIMP_16, але його також можна використовувати як навчальний посібник для іспиту C_HANAIMP_17.

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP HANA та як підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями

Примітка Alloy: Ну як завжди книг з теми підготовки до складання іспиту по сертифікації написані дуже непогано, та включають в себе все що необхідно знати, що пройти сертифікацію, а тому якщо ви адміністратор системи SAP S/4 HANA DB то це необхідна книга. Так вона не містить все що є про HANA DB, але вона містить посилання на все – що вам потрібно знати.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Logistics with SAP S/4HANA An Introduction

Logistics with SAP S/4HANA An Introduction – колектив авторів Deb Bhattacharjee, Vishal Khandalkar, Falguni Thompson, Guillermo B. Vazquez

Дізнайтеся, як SAP S/4HANA трансформує ваші ланцюжки поставок! Ознайомтеся з функціями пошуку джерел і закупівель, виконання виробництва, обслуговування заводу, керування замовленнями на продаж, управління транспортуванням, керування складом тощо. Подивіться, як інтелектуальні технології вдосконалюють ваші логістичні операції за допомогою SAP Business Technology Platform, і дізнайтеся про додаткові хмарні рішення, такі як SAP Ariba та SAP IBP. Це ваша відправна точка для логістики з SAP S/4HANA!

 • Дізнайтесь, що SAP S/4HANA пропонує для виробництва, складування, закупівель тощо
 • Досліджуйте вбудовану аналітику та ключові програми SAP Fiori
 • Відкрийте для себе інтелектуальні технології, які покращують ваш ланцюг поставок

Примітка Alloy: Так це дійсно відправна точка для знайомства з логістикою і як вона працює у системі SAP S/4HANA. Тому якщо ви стоїте на порозі вибору і не знаєте яке направлення буде цікавим, то можливо, ця книга дасть вам уявлення про логістику, та допоможе зрозуміти ваш це вибір чи ні

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP S/4HANA Finance An Introduction

SAP S/4HANA Finance An Introduction – колектив авторів Maunil Mehta, Usman Aijaz, Sam Parikh, Sanjib Chattopadhyay

Починаєте свою фінансову трансформацію? Хочете дізнатися, що може запропонувати SAP S/4HANA? Ця книга є вашою відправною точкою для SAP S/4HANA Finance! Дізнайтеся про архітектуру пакету та вивчіть його можливості для ваших основних фінансових процесів: фінансовий облік, управлінський облік, казначейство та управління ризиками, планування, консолідація та закриття. Розблокуйте фінансову звітність для всього підприємства, оцініть свої варіанти розгортання та створіть свій фінансовий проект за допомогою цього вступного посібника!

 • Дізнайтеся, що SAP S/4HANA Finance пропонує вашій організації
 • Дослідіть ключові фінансові процеси: бухгалтерський облік, контролінг, фінансове закриття тощо
 • Виберіть модель розгортання, яка відповідає вашим потребам

Примітка Alloy: Якщо ви визначились що логістика це не ваш вибір, то можливо вас зацікавить фінансовий блок системи. А тому, це також відправна точка для знайомства з фінансами у SAP S/4HANA. Так це колектив авторів, а тому рівень кожної теми яка розкривається у книзі різний. Але для початку цього достатньо.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації