телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – User Experience with SAP Fiori

10.06.2024

SAP PRESS

21

Непогана підбірка книжок по роботі з новим інтерфейсом системи SAP Fiori. Книги які присвячені як для користувачів так і консультантів, та включають в себе питання налаштування та сертифікації по системі. Знижка поточного понеділка 35% за промокодом MYSTERYDEAL.

SAP Fiori: Implementation and Development – від авторів Souvik Roy, Aleksandar Debelic, Gairik Acharya

SAP Fiori: Implementation and Development

Виведіть свій інтерфейс користувача на новий рівень за допомогою цього комплексного ресурсу для впровадження та розробки програм SAP Fiori! Почніть із налаштування компонентів SAP Fiori та налаштування необхідних заходів безпеки. Наступним кроком буде час зануритися в програми: активувати їх, розробляти за допомогою елементів SAP Business Application Studio та SAP Fiori, розширювати їх для SAP S/4HANA тощо. Цей посібник із покроковими інструкціями та скріншотами стане вашим єдиним магазином!

 • Впровадження SAP Fiori для SAP S/4HANA
 • Розробляйте та розширюйте програми за допомогою елементів SAP Fiori та шаблонів вільного стилю
 • Працюйте з OData, SAP Business Application Studio, SAP Screen Personas тощо

Примітка Alloy: Нажаль цієї книги не читав та не тримав, але як на мій погляд виходячи з опису, навряд там це все є що описано. Бо дуже багато обіцяють як для 570 сторінок. Думаю що як завжди це буде  такий собі каталог з початковими посиланнями для входу в тему. А от все інше то вже самі шукайте. Інтернет безмежний.

List Price: $84.99

Today: $55.24

Authorizations in SAP S/4HANA and SAP Fiori – автори Alessandro Banzer, Alexander Sambill

Authorizations in SAP S/4HANA and SAP Fiori

Розробіть повну концепцію авторизації для SAP S/4HANA та SAP Fiori за допомогою цього посібника! Почніть із розуміння того, як працюють авторизації в системі ABAP, і ознайомтеся з основними транзакціями, які ви використовуватимете для налаштування. Потім навчіться створювати ролі за допомогою Transaction SU24 та Profile Generator, відстежувати та виправляти відсутні авторизації за допомогою трасування, керувати користувачами тощо. Подивіться, як SAP Access Control може бути корисним інструментом для керування авторизаціями, і навчіться переносити авторизації в SAP S/4HANA.

 • Налаштуйте та підтримуйте авторизації ABAP для SAP S/4HANA та SAP Fiori
 • Робота з ролями, профілями, об’єктами авторизації та трасуваннями системи
 • Обслуговуйте користувачів системи, керуйте ролями за допомогою SAP Access Control тощо

Примітка Alloy: А от ця книга набагато краще чим попередня, тому що тут 625 сторінок і присвячені вони одній темі – концепції повноважень,  а не все про все. Нажаль не всі компанії мають окрему роль адміністратора повноважень, але якщо вона є то це може бути його настільною книгою. Дуже непогано розкрита тема повноважень, а тому якщо це ваше питання, то придбайте. Я думаю що не пожалкуєте.

List Price: $84.99

Today: $55.24

SAP Fiori Launchpad (Development and Extensibility) – автор Steve Guo

SAP Fiori Launchpad (Development and Extensibility)

Скористайтеся перевагами панелі запуску SAP Fiori! Використовуйте служби на стороні клієнта, щоб забезпечити безперебійну інтеграцію додатків, незалежно від того, налаштовуєте ви спеціальну навігацію, додаєте закладки чи конфігуруєте контейнер. Додатково налаштуйте панель запуску SAP Fiori за допомогою API, плагінів і власних плиток. З демонстраційними програмами ви отримаєте непоганий практичний досвід!

 • Навчіться працювати з панеллю запуску SAP Fiori
 • Інтегруйте додатки в панель запуску SAP Fiori за допомогою служб на стороні клієнта
 • Налаштуйте панель запуску SAP Fiori за допомогою розширень інтерфейсу користувача, плагінів і власних плиток

Примітка Alloy: Як на мій погляд для початківця непогана книга, але 2019 рік це вже дуже давно. За цей час багато чого змінилось, а тому ціна як на мій же погляд трохи завищена, а тому брати чи ні, то вже самі вирішуйте, але там нижче я трохи кращий варіант вкладення коштів.

List Price: $74.99

Today: $48.74

Configuring SAP Fiori Launchpad – автори Claus Burgaard, Setu Saxena

Configuring SAP Fiori Launchpad

Запустіть панель запуску SAP Fiori! Налаштуйте панель запуску SAP Fiori для ключових локальних систем: SAP S/4HANA, SAP Business Suite і SAP Enterprise Portal. Використовуйте службу SAP Launchpad у хмарі, налаштувавши SAP Business Technology Platform (SAP BTP) і використовуючи такі інструменти, як SAP Business Application Studio. Наслідуйте приклад реального ландшафту та скористайтеся всіма можливостями сучасного UX SAP Fiori!

 • Налаштуйте панель запуску SAP Fiori для SAP S/4HANA, SAP Business Suite тощо
 • Впровадьте панель запуску SAP Fiori у хмарі за допомогою служби SAP Launchpad
 • Активуйте плагіни, такі як SAP Web Analytics, щоб покращити роботу користувачів

Примітка Alloy: А от це гарний вибір. Самі придбали коли тут потрібно було розібратись з налаштуваннями SAP Fiori і не було ніяких структурованих знать, з чого ж починати. Так от тут все дуже непогано розписано як, що и де дивитись. Як виконати первинну активацію кухні Fiori та як потім додавати нові програми та каталоги програм. А тому рекомендуємо це видання якщо вам необхідно почати працювати з SAP Fiori . Причому, незалежно від того на якому модулі системи ви спеціалізуєтесь. Воно буде вам корисним.

List Price: $74.99

Today: $48.74

SAP Fiori Certification Guide – Development Associate Exam – автор Krishna Kishor Kammaje

SAP Fiori Certification Guide

Готуєтеся до іспиту з розробки SAP Fiori? Поставте оцінку вашим знанням, за допомогою цього посібника для сертифікації! Від основ SAPUI5 і SAP Web IDE до обробки даних і розгортання додатків, перегляньте технічну інформацію, яку вам потрібно знати, щоб пройти тест. Ознайомтеся з методологією тестування, ключовими поняттями для кожної тематичної області та попрактикуйте запитання та відповіді. Оновлення з новими темами для C_FIORDEV_21, включаючи елементи SAP Fiori, SmartControls тощо. Ваш шлях до сертифікації асоційованого спеціаліста з розробки SAP Fiori починається тут!

 • Дізнайтеся про структуру сертифікаційного тесту SAP Fiori та як до нього підготуватися
 • Перегляньте ключові теми, розглянуті в кожній частині вашого іспиту
 • Перевірте свої знання практичними запитаннями та відповідями
 • Іспит C_FIORDEV_21

Примітка Alloy: Ну сподіваємось що актуальність посібника не така як для курсу по модулю контролінгу, а тому якщо вам необхідна така сертифікація, то чому б і ні?! Зазвичай посібники по сертифікації написані дуже непогано і містять все що необхідно знати по темі, але без деталей. Деталі шукайте в більш спеціалізованих книгах.

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації