телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP Ukraine Partner Meeting – Локалізація, Київ, 16.11.2023

21.11.2023

ALLOY

87

16.11.2023 відбулась чергова партнерська зустріч с командою локалізації SAP Ukraine, були обговорені теми електронного підпису документів при обміні , представлена нова кореспонденція рахунків, на базі якої будуються деякі звіти, а також були обговорені теми обліку ПДВ.

SAP Ukraine Partner Meeting 2023.11.16

Ну що можливо сказати, якщо SAP активно десь розвивається, то це або Польща або Єгипет, а от Україна має в цьому напрямку проблеми пов’язані з тим, що мала кількість клієнтів відкладає реалізацію локалізаційних рішень в скриньку – буде зроблено колись, а з іншого боку відсутність глобальних рішень стримує впровадження системи і це призводить до замкнутого кола. Відсутність клієнтів – немає розвитку, немає розвитку – немає нових клієнтів. І як розірвати це коло поки що не ясно. Тому що система є не дешевою і клієнти відразу хочуть мати рішення своїх проблем, а не взяти систему, а рішення отримати коли-небудь потім, коли крім вас це буде потрібно ще 2 або 3 іншим клієнтам, от тоді і буде розроблено рішення. Так, деякі рішення можливо розробити у рамках партнерських рішень, але, на жаль,не все можливо зробити на цьому рівні. Наприклад, електронне підписання документів, на жаль, зараз це тільки якісь зовнішні сервіси, тому що біблиотеки електронного підпису не ліцензовані для України і, якщо і можуть використовуватись, то тільки як внутрішні. А от підписати ними зовнішні документи не можливо.

З приємного, локалізаційна команда працює і переводить звітність на нову систему SAP S/4HANA, а такого додає нові звіти та рішення. Як завжди хотілось би щоб це було швидше, але є так як є.

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації