телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Що краще? RISE with SAP, GROW with SAP або SAP S/4HANA?

06.12.2023

S/4HANA

SAP CLOUD

119

What SAP Is Better

Ми розглянули декілька пропозицій SAP у попередніх статтях, але чому не скористатись одним рішенням, як це було до появи SAP S/4HANA? Аналізуючи вимоги, які пред’являють клієнти до систем, їх розгортання та функціональності, компанія SAP зробила деякі висновки та розробила різні пропозиції систем, які тепер пропонуються клієнтам, це: 

 • RISE із SAP
 • GROW із SAP 
 • Версії SAP S/4HANA

Але що підходить саме для вашої компанії? Відповідь залежить від того які переваги є цінними для вашого бізнесу. Спробуємо розглянути відмінності між цими пропозиціями та з’ясувати яка з них буде оптимальним вибором у вашій ситуації. 
Примітка Alloy: Так, є ще SAP Business One, але це трохи не той SAP, хоча теж десь SAP, але це окремо написана версія системи, яка переважно підтримується та розвивається партнерами компанії SAP та побудована на інших принципах та підходах ніж версії систем, які є  послідовним продовженням лінійки SAP ERP.

RISE with SAP: Покращення якості трансформації

RISE with SAP – це технологія, що дозволяє компаніям налагодити, здійснити та покращити цифрову трансформацію. Це комплексна пропозиція, призначена для великих компаній, яка надає набір пакетних хмарних продуктів за єдиною ціною за одним контрактом із SAP.

Ті, хто придбає ліцензію RISE with SAP, отримають доступ до пакету SAP S/4HANA Cloud, який включає фінанси, ланцюги поставок та продажів, функцій R&D; SAP Business Network Starter Pack; SAP Business Technology Platform (BTP), а також інші вбудовані інструменти, послуги та можливості аналітики для ваших бізнес-процесів.

RISE with SAP підходить для організацій, які шукають цілісний підхід до свого шляху трансформації, інтегруючі технології, стратегію та сталість в єдиний пакет, та розглядають перехід на хмарні технології

Ви можете вибрати RISE with SAP, якщо у вас є такі потреби.

 • Якщо ваша організація розпочинає шлях цифрової трансформації або починає проект, який охоплює процеси, мережі та ініціативи сталого розвитку, RISE with SAP пропонує надійну структуру для роботи.
 • Якщо ваш бізнес значною мірою залежить від співпраці з партнерами, постачальниками та клієнтами, RISE із можливостями підключення до загальних бізнес-мереж SAP може підвищити прозорість та ефективність в співпраці.
 • Для організацій, які прагнуть інтегрувати сталість у свою діяльність, RISE надає інструменти для вимірювання, управління та звітування про екологічні та соціальні наслідки.

Примітка Alloy: Фактично RISE це хмарне розміщення системи в сертифікованих центрах обробки даних типу SAP, AWS, Azure та Google. При цьому компанія має вплив на зміну конфігурації та можливість розробки у системі, але контроль за налаштуваннями та розробками виконує компанія яка надає послуги хмари. Тобто компанія отримує хмарну послугу як SaaS (Software-as-a-Service)

GROW with SAP: Розвиток бізнесу

GROW with SAP — це пропозиція, яка базується на ідеях RISE with SAP, але більше орієнтована на середній бізнес, який націлений на зростання. GROW with SAP — це рішення, яке узгоджує технології зі стратегічними цілями, дозволяючи організаціям ефективно масштабувати свою діяльність.

GROW with SAP доступний у двох версіях — базовий і преміум. Базова версія призначена для тих, хто має обмежені бюджети, має менше вимог або потребує лише базових можливостей SAP. Версія преміум-класу пропонує більше можливостей у таких сферах, як управління грошовими коштами, дебіторська заборгованість, управління та розширене фінансове закриття. Ті, хто купує ліцензію GROW with SAP, отримують доступ до SAP S/4HANA Cloud, публічної версії, а також SAP BTP.

GROW with SAP зосереджується на залученні клієнтів, інноваційній бізнес-моделі та досвіді співробітників, що робить його ідеальним для підприємств, які прагнуть розширюватися за рахунок удосконалення процесів і стратегій, орієнтованих на клієнта.

Ви можете вибрати GROW with SAP, якщо у вас є такі потреби.

 • Якщо ваша організація перебуває на етапі зростання та потребує ефективного масштабування своєї діяльності.
 • Якщо покращення досвіду клієнтів і побудова тривалих стосунків є головним пріоритетом, GROW with SAP надає інструменти для залучення клієнтів.
 • Якщо ваш бізнес прагне диверсифікувати свої пропозиції або досліджувати нові бізнес-моделі, GROW with SAP підтримує інновації та гнучкість.

Примітка Alloy: Якщо коротко, то ця технологія передбачає фактично отримання коробки, готової до використання та надає мінімальний строк впровадження –  максимум до 3 місяців. Так, це дуже швидко, але компанія повинна погодитись на бізнес процеси, які поставляє SAP цим рішенням. Ви або приймаєте розроблені бізнес ланцюжки виконання операцій, або GROW with SAP вам не підходить. З іншого боку, майте на увазі, що запропоновані бізнес-процеси є найоптимальнішими і включають в себе весь досвід, який компанія SAP консолідувала вже майже протягом 50 років, а тому, можливо, буде простіше це прийняти як стандарт та не вигадувати велосипед, ну, звісно, якщо вигадування велосипедів не є вашим основним бізнесом.

SAP S/4HANA: розширення можливостей основних операцій

SAP S/4HANA — це флагманський пакет SAP нового покоління, призначений для оптимізації основних бізнес-процесів. Він пропонує статистику в режимі реального часу, спрощені робочі процеси та сучасний досвід користувача. Вибір використання SAP S/4HANA, як локально, так і в хмарі, ідеально підходить для організацій, які прагнуть оптимізувати свої основні операції та процеси, і часто служить першим кроком перед тим, як почати масштабніші ініціативи трансформації.

SAP S/4HANA містить багато оновлень в порівнянні з попереднім пакетом, SAP ERP, включаючи Universal Journal, SAP Fiori UI тощо. Наразі, він включає багато напрямків діяльності з потужними функціями для бізнес-користувачів у таких сферах, як фінанси і закупівлі, виробництво, ланцюг постачання, управління активами, продажі, дослідження та розробки, інженерія.

SAP S/4HANA не має вимог до  розміру компанії; від малого бізнесу і аж до транснаціональних конгломератів, всі можуть знайти переваги за допомогою SAP S/4HANA. Ті, хто купує ліцензію, можуть придбати локальну версію, у якій компанія розміщує систему на власних ресурсах, або хмарну версію, де SAP розміщує систему. Існують переваги обох варіантів, залежно від унікальних потреб вашого бізнесу.

Ви можете вибрати SAP S/4HANA, якщо у вас є такі потреби.

 • Якщо ваша головна мета — упорядкувати й оптимізувати основні бізнес-процеси, ліцензія SAP S/4HANA — хороший вибір.
 • Якщо ваша поточна система ERP застаріла, і ви шукаєте більш гнучке та ефективне рішення, SAP S/4HANA забезпечує сучасну технологічну основу.
 • Якщо ви використовуєте SAP ERP, залишилося лише кілька років, перш ніж SAP припинить обслуговування цього рішення, тому вам слід розглянути можливість переходу на SAP S/4HANA якомога швидше.
 • Якщо ваша організація не готова до комплексної трансформації, але хоче оновити свої можливості ERP, ліцензія SAP S/4HANA може стати правильним вибором.

Примітка Alloy: Так, це флагман, так, це досвід автоматизації бізнес-процесів за 50 років, так, вам буде потрібна команда впровадження, своя або найнята на стороні, так, це може бути достатньо довгий строк впровадження, але ви отримаєте, в кінцевому підсумку, систему налаштовану та оптимізовану під ваші потреби. Деякі процеси ви можете залишити стандартними, а деякі переналаштувати максимально так, як потрібно тільки вам і ця система не буде замороженою. Вона може гнучко змінюватись протягом років, та підтримувати ваш бізнес та стимулювати розвиток компанії. Але тут треба мати висококваліфіковану команду впровадження та мати чітке уявлення цілей впровадження, тому що без першого та другого результат буде досить сумним і, можливо, вам буде краще зупинитись на технологіях RISE або GROW.

Висновок

У складному світі корпоративних технологій вибір правильного рішення може значно вплинути на зростання та успіх організації. RISE with SAP, GROW with SAP і SAP S/4HANA відповідають різним бізнес-потребам і цілям. Розглядаючи цілі та пріоритети вашої організації, уважно оцінюючи функції та переваги кожного рішення, ви зможете прийняти найкраще рішення для свого унікального ділового шляху. Ну і якщо є сумніви що обрати, то звертайтесь – наш досвід роботи з бізнес системами та різними компаніями завжди може бути до нагоди.

Використані матеріали: https://blog.sap-press.com/rise-with-sap-grow-with-sap-or-sap-s4hana-what-is-right-for-your-business

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації
 • What is S/4HANA

  28.11.2023

  S/4HANA

  SAP CLOUD

  Що таке SAP S/4HANA?
  SAP S/4HANA спрямована на планування та управління ресурсами підприємства. Вона об’єднує всі основні процеси компанії та відповідні дані в єдину систему.
 • Business transformation as a service

  02.11.2023

  S/4HANA

  SAP CLOUD

  Що таке RISE with SAP?
  На початку 2021 року SAP анонсувала новий продукт під назвою RISE with SAP. Що це за рішення та що воно означає для поточних власників ліцензій SAP?
 • GROW with SAP Powered by SAP S/4HANA Public Cloud

  08.11.2023

  S/4HANA

  SAP CLOUD

  Що таке GROW with SAP?
  GROW with SAP, це комерційний пакет спрямований на те, щоб допомогти компаніям, скористатися перевагами хмарної ERP-системи.