телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Tuesday – SAP Controlling

06.02.2024

SAP PRESS

68

Mystery Monday - SAP ControllingЩось так сталось що містичний понеділок якось перейшов у вівторок, але основне це те що він таки перейшов і на цю неділю зі знижкою 35% пропонуються книги с управлінського обліку, так той самий контролінг, доречи чомусь деякі користувачі на початку проектів думають що контролінг це від слова контролювати. Ось і набігають бажаючі у групу контролінгу, а потім їх чекає велике розчарування, бо контролінг це не те що вони думали і працювати тут потрібно більше ніж у інших модулях, а тому що все що виконується у системі тим чи іншим чином має свої наслідки в цьому модулі, а тому “мажори” проходьте повз, це не ваш вибір.

А тепер по суті. Знижка на 5 книг, дві доречи сюди попали чомусь з модуля фінансів, але то такий вибір видавництва і тому за промокодом MYSTERYDEAL ви отримаєте 35% знижки на представлені електроні видання.

Implementing SAP S/4HANA Finance

Implementing SAP S/4HANA Finance – автор Anup Maheshwari

Фінанси, попереду та у центрі! Розпочніть проект конверсії фінансової системи SAP S/4HANA. Дотримуйтеся шляху впровадження через підготовку та тестування після міграції, приділяючи особливу увагу міграції даних і функціональній конфігурації. Від головної книги до обліку активів і далі, ви узгодите свою нову систему з існуючими фінансовими вимогами та запустите її. Отримайте найдрібніші деталі та професійні поради за допомогою цього посібника та зробіть свій проект на забудованих територіях успішним!

 • Сплануйте проект SAP S/4HANA Finance
 • Перенесіть свої фінансові дані з SAP ERP на SAP S/4HANA
 • Перегляньте ключові фінансові зміни та інновації в SAP S/4HANA

Примітка Alloy: Не дуже розумію чому ця книга знаходиться у розділі контролінгу, але редакції видніше, а тому якщо когось цікавлять фінанси, то чому б і не придбати до колекції.

List Price: $84.99

Today: $55.24

Configuring SAP S/4HANA Finance

Configuring SAP S/4HANA Finance – автор Stoil Jotev

Отримайте правильну конфігурацію SAP S/4HANA Finance з першого разу! Незалежно від того, використовуєте ви нове впровадження чи переходите від SAP ERP, цей вичерпний посібник допоможе вам виконати кожне завдання проекту. Почніть із створення організаційної структури та визначення глобальних основних даних. Далі дотримуйтеся покрокових інструкцій, упорядкованих за функціональними областями: головна книга, бухгалтерія кредиторів, бухгалтерія дебіторів, контролінг, маржинальний аналіз, прогнозний облік тощо. Ваша нова система чекає!

 • Налаштуйте процеси фінансового обліку та контролю в SAP S/4HANA за допомогою покрокових інструкцій
 • Сплануйте свій фінансовий проект SAP S/4HANA
 • Підготуйтеся до тестування, запуску та підтримки виробництва

Примітка Alloy: Такий собі всеохоплюючий посібник з налаштувань фінансів з елементами контролінгу, але зважте на те що все таки тут процентів 85 це фінанси, а тому придбання книги для вивчення контролінгу сумнівне. Хоча якщо ви спеціаліст з контролінгу, але маєте дуже невелике уявлення про модуль FI, то можливо це ваш вибір, тому що основа контролінгу це модуль FI.

List Price: $84.99

Today: $55.24

Material Ledger in SAP S/4HANA

Material Ledger in SAP S/4HANA – автор Paul Ovigele

Регістр матеріалів є обов’язкововим для використання у SAP S/4HANA. Налаштуйте його безперебійну роботу за допомогою цього універсального ресурсу! Налаштуйте ключові параметри для конвертації валют, облікових книг і переглядів оцінки. Потім крок за кроком налаштуйте та запустіть ключові процеси машинного навчання: фактичні витрати, групову оцінку, оцінку центру прибутку, паралельну вартість вироблених товарів і балансову оцінку. Ознайомтеся зі спеціальними сценаріями та створіть звіти для моніторингу потоків матеріальних цінностей. Розкрийте потенціал регістру матеріалів!

 • Налаштуйте та запустіть фактичну калькуляцію за допомогою регістру матеріалів у SAP S/4HANA
 • Основна паралельна оцінка: групова оцінка, оцінка центру прибутку, оцінка балансу тощо
 • Аналізуйте свої результати за допомогою інструментів звітності SAP S/4HANA

Примітка Alloy: Ну от перша книга яка на сто відсотків відноситься до контролінгу. Колись давно до версії 4.6 ця функціональність відносилась до модуля управління запасами, потім її перемістили до контролінгу чим визвали деякі нарікання зі сторони консультантів контролінгу, а чому знову МИ! Ну тепер воно так вже є як є і це контролінг витрат на продукт.

List Price: $84.99

Today: $55.24

Profitability Analysis with SAP S/4HANA

Profitability Analysis with SAP S/4HANA – автор Kathrin Schmalzing

Незалежно від того, чи використовуєте ви маржинальний аналіз (раніше CO-PA на основі облікового запису) чи CO-PA на основі калькуляції, це єдине місце для аналізу прибутковості за допомогою SAP S/4HANA! Отримайте покрокові інструкції, необхідні для конфігурації основних даних, операційних питань, потоків цінностей і налаштування вашої системи. Від планування до звітності, цей посібник містить ключ до кожного кроку вашої прибутковості. З цим посібником із CO-PA ви готові до SAP S/4HANA!

 • Налаштуйте маржинальний аналіз і CO-PA на основі калькуляції в SAP S/4HANA
 • Виконуйте планування прибутковості за допомогою своїх даних
 • Створюйте ключові звіти про прибутковість за допомогою SAP Fiori та SAP GUI

Примітка Alloy: А ось і друга книга одного із розділів контролінгу. Нажаль для більшості спеціалістів з модулю СО, це якийсь космос. А все тому, що більшість спеціалістів далі місць виникнення витрат (МВВ), СО-замовлень та видів витрат так ніколи і не проходять але вважають себе спеціалістами з контролінгу. Так от після регістру матеріалів це друга тема, ой книга, яку вам необхідно розуміти, ну якщо ви таки вважаєте себе спеціалістом з контролінгу.

List Price: $84.99

Today: $55.24

Controlling with SAP S/4HANA: Business User Guide

Controlling with SAP S/4HANA: Business User Guide – автори Janet Salmon, Stefan Walz

SAP S/4HANA вносить зміни у вашу рутинну контролінгову діяльність. Виконуйте свої ключові завдання в новому середовищі за допомогою цього посібника користувача! Отримайте детальні інструкції щодо щоденних і щомісячних завдань з контролю накладних витрат, а потім зануртеся глибше в такі процеси, як сценарії виготвовлення на на склад та виготовлення на замовлення, аналіз маржі та управління інвестиціями. Нарешті, отримайте інструкції щодо внутрішньофірмових операцій і звітності.

 • Отримайте покрокові інструкції для виконання основних завдань контролінгу у SAP S/4HANA
 • Оцініть накладні витрати, витрати на виробництво, продажі, проект та інвестиційні витрати
 • Оптимізуйте свої операції як за допомогою нового, так і класичного інтерфейсу користувача

Примітка Alloy: Нажаль детально нічого про якість сказати не зможу, але зазвичай такі книги для бізнес користувачів написані непогано, до того ж один з авторів це Джанет Селмон (Janet Salmon) яка давно співпрацює з видавництвом SAP PRESS та відома як автор книг з фінансів у SAP.

List Price: $74.99

Today: $48.74

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації