телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – Cloud

08.07.2024

SAP PRESS

20

Середина літа, якщо хтось у відпуску, то є що придбати та почитати, бо як-то кажуть не алкоголем єдиним. А тут от знижки у 30% на модну тему – хмарний SAP. Як завжди знижка за промокодом MYSTERYDEAL.

Cloud Connector for SAP – автори Martin Koch, Siegfried Zeilinger

Cloud Connector for SAP

Встановіть швидкий і безпечний зв’язок між вашою хмарою та локальними системами за допомогою хмарного конектора служби SAP Connectivity! Встановіть та налаштуйте хмарний конектор, почніть з визначення параметрів продуктивності до впровадження функції API для підключення та обміну даними між системами. Пов’яжіть локальні продукти SAP із SAP BTP та його службами, включаючи SAP Business Application Studio, хмарну інтеграцію SAP Integration Suite тощо. Отримайте інформацію про створення безпечних з’єднань та іх адміністрування, познайомтеся з моніторингом системи. Цей посібник містить усе, що вам потрібно знати про Cloud Connector!

 • Встановіть і налаштуйте хмарний конектор для SAP
 • Налаштуйте з’єднання для поширених випадків використання, зокрема хмарної інтеграції, SAP Business Application Studio, SAP Web IDE і SAP Build Work Zone.
 • Безпечно запускайте хмарний конектор, відстежуйте помилки тощо

Примітка Alloy: Нажаль поки не мали можливості переглянути книгу  особисто а тому важко сказати наскільки заявлені теми розкриті у книзі. є побоювання що 350 сторінок замало для повноцінного розкриття, але як завжди це може бути для багатьох початком звідки можливо розмотувати цей клубок ниточок під назвою Cloud Connector for SAP.

List Price: $84.99

Today: $59.49

SAP S/4HANA Cloud An Introduction – як то кажуть колектив або натовп авторів Thomas Saueressig, Jan Gilg, Uwe Grigoleit, Arpan Shah, Almer Podbicanin, Marcus Homann

SAP S/4HANA Cloud An Introduction

SAP S/4HANA Cloud може багато чого запропонувати — тож подивіться, що є можливим при переході у хмари! Досліджуйте такі основні функції, як фінанси, логістика та звітність, за допомогою вбудованої аналітики. Дізнайтеся, як хмара SAP S/4HANA впливає на ваших користувачів і як її можна розширити, інтегрувати та застосувати у вашій організації. Отримайте інформацію про найновіші інтелектуальні технології та подивіться, як SAP S/4HANA Cloud може допомогти уніфікувати та оптимізувати ваш бізнес. Сміливий новий світ чекає в хмарі!

 • Відкрийте для себе хмарну ERP-систему SAP S/4HANA Cloud
 • Пройдіться ключовими процесами: фінансами, закупівлями, продажами тощо
 • Досліджуйте інтелектуальні технології, вбудовану аналітику та шляхи впровадження

Примітка Alloy: Ну що можу сказати, таке собі читання. Але якщо не хочете у відпустці забивати голову чимось важливим, то це якраз той випадок коли типу і щось трохи цікавого і у той же час якщо щось пройшло повз то і не важливо, потім можливо наздогнати.

List Price: $74.99

Today: $52.49

SAP Activate Project Management for SAP S/4HANA and SAP S/4HANA Cloud – колектив авторів Sven Denecken, Jan Musil, Srivatsan Santhanam

SAP Activate

Плануєте проект впровадження SAP S/4HANA? У цій книзі є експертні поради, необхідні для кожного кроку подорожі! Дізнайтеся про SAP Activate, включаючи ключові поняття, методологію та допоміжні технології. Зрозумійте свої робочі потоки щодо конфігурації, міграції даних, розширюваності тощо, а потім пориньте в розгортання. Ознайомтеся з ключовими етапами та результатами вашого проекту, незалежно від того, чи виконуєте ви нове впровадження чи перетворення системи, і подивіться, що можливо завдяки дворівневій установці ERP. Будьте готові до успішного запуску!

 • Керуйте своїм хмарним або локальним проектом SAP S/4HANA
 • Відкрийте для себе інструменти для налаштування, міграції даних, розширення, інтеграції та тестування
 • Досліджуйте гібридні сценарії в ключових сферах діяльності

Примітка Alloy: Методологія впровадження системи, так це новий підхід при впроваджені системі який базується на методології Agile. Як-то кажуть SAP теж йде в ногу з часом не тільки у розробці ПЗ але й у методології його впровадження. Книга не погана, а у керівників проектів це мабуть повинна бути настільною книгою.

List Price: $84.99

Today: $59.49

ABAP in the Cloud Development and Operations with SAP BTP, ABAP Environment – теж не маленька кількість авторів Gairik Acharya, Aleksandar Debelic, Shubhangi (Deshmukh) Joshi, Aayush Dhawan

ABAP in the Cloud

Середовище SAP BTP, ABAP (раніше SAP Cloud Platform, середовище ABAP) потребує спеціальних знань щодо мовних обмежень і середовища розробки — нехай ця книга буде вашим посібником! Почніть із створення пробної версії та налаштування інструментів розробки ABAP в Eclipse. Потім пройдіть крок за кроком через створення програми за допомогою моделі програмування додатків ABAP RESTful, розробку серверних служб і створення програм SAP Fiori. Підключіть свої хмарні програми ABAP до локальних і хмарних систем і дізнайтеся, як керувати цими програмами та підтримувати їх. ABAP не мертвий, він у хмарі!

 • Налаштуйте середовище SAP BTP, ABAP і подивіться, як хмара змінює мову програмування ABAP
 • Розробляйте повні програми, від серверних служб до інтерфейсу SAP Fiori, і навчіться тестувати та контролювати програми
 • Підключайтеся до локальних і хмарних систем за допомогою зовнішніх API

Примітка Alloy: Книжку придбали, але поки не читали, бо якось руки до платформи BTP нажаль не дійшли, але поки що як-то кажуть ще не вечір.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації