телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

Mystery Monday – ТОРО від автора Карла Лібштюкеля (Karl Liebstückel)

03.06.2024

SAP PRESS

41

Mystery Monday - Plant Maintenance Karl Liebstückel

Сьогодні цікавий розпродаж присвячений модулю управління ремонтами та обслуговування обладнання ТОРО, причому всі книги від одного автора Карла Лібштюкеля (Karl Liebstückel) Трохи не розумію навіщо було давати 4 книги коли на справді їх всього дві?! Ну тобто там перше та друге видання кожної з книг. Я якось не дуже розумію навіщо купляти наприклад видання 2017 року а потім доповнене видання цієї ж книги але вже але вже 2012 року? Тільки якщо при зустрічі з автором вам дуже корnить отримати його автографи на двох виданнях. Інших причин я не бачу, але якщо ви їх знаєте можете додати щось в коментарях, було б цікаво це почути.

Як завжди, книги можливо придбати зі знижкою у 30 відсотків за промо кодом MYSTERYDEAL. І як завжди, коли це книга, яка написана одним автором, то зазвичай якість такої книги знаходиться на дуже високому рівні, а тому я зазвичай рекомендую такі видання до придбання.

Karl LiebstückelДоктор Карл Лібштюкель (Karl Liebstückel) є професором управління інформацією та бізнес-програмного забезпечення в Університеті прикладних наук Вюрцбурга-Швайнфурта в Німеччині. Він має понад 30 років досвіду роботи з рішеннями ТОРО у рішеннях SAP. Протягом своєї кар’єри доктор Лібштюкель отримав великий практичний досвід у більш ніж 70 проектах з впровадженян ТОРО.
Karl Liebstückel

Plant Maintenance with SAP S/4HANA: Business User Guide – автор Karl Liebstückel

Plant Maintenance with SAP S/4HANA: Business User Guide

Якщо зараз ваша компанія працює використовуючи систему SAP S/4HANA, тож як ви виконуєте операції з технічного обслуговування обладання на цій новій системі і ви є інженером з ТОРО? Між цими сторінками ви знайдете докладні покрокові інструкції, необхідні для виконання звичайних (і нестандартних) функцій. Велика кількість скріншотів проведе вас через планування ремонту, планування циклів технічного обслуговування, завершення перевірок і всі завдання, які ви виконуєте, щоб підтримувати свої активи у формі. Цей посібник є єдиним, що вам потрібно!

 • Виконуйте профілактичне технічне обслуговування, ремонт, модернізацію тощо в SAP S/4HANA
 • Керуйте рутинними операціями ТОРО за допомогою покрокових інструкцій
 • Покращуйте зручність використання та робочі процеси за допомогою SAP Fiori, SAP Work Manager, SAP Asset Manager і SAP Intelligent Asset Management

Примітка Alloy: Як на мій погляд це круте видання, особливо для новачків консультантів з SAP ТОРО або інженерів ТОРО які працюють з системою SAP. Для користувача або початківців у світ SAP ТОРО, ця книга допоможе зрозуміти загальний функціонал системи, та то як воно все працює.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Configuring Plant Maintenance in SAP S/4HANA – автор Karl Liebstückel

Configuring Plant Maintenance in SAP S/4HANA

Незалежно від того, чи знаєте ви це як технічне обслуговування обладнання підприємства, чи управління активами, це єдиний посібник, який вам знадобиться для налаштування в SAP S/4HANA! Почніть із планування впровадження технічного обслуговування підприємства, а потім перейдіть до налаштування організаційної структури та загальносистемних функцій. Використовуйте покрокові інструкції, щоб налаштувати свої технічні системи, від обладнання та парку до матеріалів і агрегатів. Якщо ви хочете налаштувати технічне обслуговування на випадок поломки, ремонту, профілактичне технічне обслуговування, прогнозне технічне обслуговування або всі чотири типи ремонтів, ця книга для вас!

 • Налаштуйте профілактичне технічне обслуговування, зовнішню обробку, реконструкцію тощо у своїй системі SAP S/4HANA
 • Налаштуйте сповіщення, робочі замовлення та підтвердження виконання за допомогою покрокових інструкцій
 • Налаштуйте панель запуску SAP Fiori для технічного обслуговування підприємства

Примітка Alloy: Що можливо сказати, 763 сторінки, це таки 763 сторінки і все це про ТОРО, а тому навіть якщо ви досвідчений консультант з ТОРО, я б рекомендував вам придбати цей посібник, тому що є думка що ви таки знайдете там щось цікаве і для досвідчений спеціалістів. Все ж таки 30 років проектного досвіду автора та 70 проектів впровадження ТОРО, я думаю вказують, що автору є що розповісти а читачу прочитати, що не наступати на граблі які вже обійшов автор книги.

List Price: $84.99

Today: $59.49

Configuring SAP ERP Plant Maintenance – автор Karl Liebstückel

Configuring SAP ERP Plant Maintenance

Незалежно від того, чи працюєте ви над впровадженням, оновленням або проектом оптимізації SAP Enterprise Asset Management (EAM), у цьому вичерпному посібнику ви знайдете всі деталі, необхідні для введення в життя вашої системи технічного обслуговування підприємства (SAP PM). Дізнайтеся, як налаштувати SAP PM для підтримки процесів планування, виконання та розрахунків для заходів з технічного обслуговування підприємства. Керівники проектної групи та ключові користувачі отримають користь від покрокових налаштувань і найкращих практик, а також дізнаються, як уникати типових перешкод.

 • Дізнайтеся, як налаштувати SAP PM для процесів обслуговування підприємства
 • Робота зі структурами, повідомленнями, списками завдань, планами технічного обслуговування та спеціальними процесами технічного обслуговування підприємства
 • Знайдіть поради, підказки та пропозиції щодо того, як реалізувати власний проект обслуговування заводу

Примітка Alloy: Це видання 2014 року книги яка була представлена вище, а том сенсу її придбати не має, навіть для отримання автографу автора, бо є тільки можливість придбання електронного видання. А тому не дуже розумію кого може зацікавити цей екземпляр книги у такому вигляди. Так що проходимо повз та йдемо далі.

Доречи й ціна теж не цікава. От якби воно коштувало 10  або 15 доларів, то ще можливо було рекомендувати це видання, для початківців, все ж  відсотків на 70, там буде те що не змінилось і в новій системі. Але за виставлену ціну, ліпше обрати наступне видання.

List Price: $74.99

Today: $52.49

Plant Maintenance with SAP: Business User Guide – автор Karl Liebstückel

Plant Maintenance with SAP: Business User Guide

Обслуговування обладнання за допомогою SAP Enterprise Asset Management (SAP EAM) — це більше, ніж просто планова перевірка. Використовуйте цей обов’язковий посібник, щоб структурувати свої функціональні місця, записувати нотатки та звіти про зміну та багато іншого. Зануртеся в SAP PM і отримайте детальні інструкції щодо всього, починаючи від вузлів технічного обслуговування матеріалів і установок і закінчуючи лінійним управлінням активами. Відкрийте для себе найкращі практики та практичні поради, щоб полегшити роботу SAP PM.

 • Покрокові пояснення всіх важливих функцій SAP PM
 • Дізнайтеся про структуру SAP PM і те, як вона обробляє ваші щоденні бізнес-процеси
 • Керуйте рутинними операціями підприємства, використовуючи практичні поради та підказки
 • 4-е видання оновлено та розширено

Примітка Alloy: Як і попередня книга, сенсу придбання не має, хоча ні тут є, тільки якщо ви маєте находу отримати автограф автора, то можете придбати цю книгу и нове видання 2021 року і отримати два автографи автора. Більше причин з яких необхідно було б купити це видання за цю ціну, я не бачу.

List Price: $64.99

Today: $45.49

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації