телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP Ukraine Partner Meeting – Локалізація, Київ, 14.12.2023

24.12.2023

ALLOY

86

SAP Ukraine Partner Meeting – Локалізація, Київ, 14.12.2023

Під кінець 2023 року компанія SAP Україна провела чергову зустріч для партнерів, де продовжили обговорення рішення по локалізації продуктів SAP, а також були розглянуті питання наступної стратегії розвитку програмного забезпечення від SAP та на що чекати у наступних роках.

З цікавого, компанія все більше і більше йде в хмари, але поки і локальні рішення доступні до придбання. Також, компанія взяла курс на мінімізацію програмної кастомізації системи, але вирішила це робити цікавим способом. Клієнту пропонується вичистити свою систему від користувацького коду та перенести його на платформу BTP, яка з’єднується з вашою SAP S/4HANA за допомогою SAP Cloud Connector. Тобто, клієнтський код фактично переходить на окремий сервер і надалі обмін з ERP-системою виконується виключно через API, які підтримує SAP Cloud Connector. Таке рішення дозволяє фактично виключити клієнтський код із S/4HANA системи та зробити її, як говорить постачальник – “чистою”, а всі розробки клієнтів, будуть працювати на BTP-платформі.

Рішення, як на мій погляд, доволі цікаве. З приємного, по перше, кількість API росте с кожним днем, а, по друге, SAP, як би можна сказати, приймає заявки на реалізацію необхідних клієнту розширень API. Також, якщо ваш код ядра S/4HANA – “чистий”, то компанія SAP роздає таким клієнтам “смаколики” у вигляді знижок на підтримку. Доречи, для перевірки чистоти ядра системи зроблена окрема утиліта, яка вимірює процент чистоти S/4HANA. А що стосується не дуже приємного, а куди ж без цього, то платформа BTP тільки хмарна, а тому можуть бути деякі проблеми з відділами безпеки при підключенні внутрішніх систем до хмари. Хоча SAP зробив цей процес максимально безпечним.

Дякуємо команді SAP Ukraine за цікаві зустрічі! Сподіваємося що далі також буде ще багато цікавого.

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації