телефонуйте

38(050) 966-66-66

Пишіть нам

[email protected]

SAP Ukraine Partner Meeting – Локалізація, Київ, 25.04.2024

30.04.2024

ALLOY

SAPNEWS

35

SAP Ukraine Partner Meeting – Локалізація, Київ, 25.04.2024

SAP Ukraine продовжив тему зустрічей з партнерами та поділився основними анонсами та новинами компанії, де, крім чисто технічних питань чи проблем партнерства, були проведені сесії по новим продуктами та підходам до впровадження SAP-систем. На цей раз також було цікаво і насичено. Крім питань ціноутворення та іншого з внутрішньої кухні SAP, були дві темі присвячені лінійкам продуктів по управлінню бізнес процесами та, як завжди, від Юрія Верби трохи інформації про “SAP-прЄлесть”, а точніше про чисте ядро, штучний інтелект та напрямки розвитку системи. Також було сказано що, SAP таки дозволив розробку розширень для SAP S/4HANA Cloud Public, тобто визнав що, як би воно не було, а закрити всі потреби не можливо, тому що дуже багато компаній і дуже багато варіантів їх бізнес-процесів, а тому від розширень нікуди не дітись. Хоча як це буде реалізовано, поки не відомо.

А ще трохи було про те, що SAP характеризує як Customer Experience або те що є новим CRM від SAP. Який таки продовжує розвиватись, по-перше, це новий продукт, який зовсім не схожий на те що було раніше, а, по-друге, було озвучено, що на деяких ринках це рішення стало конкурентом рішенню від Salesforce CRM, що, з моєї точки зору, дуже цікаво та говорить що, якщо SAP за щось береться, то це, рано чи пізно, стає потужним продуктом.

Також, приємно було дізнатися, що кількість компаній, які ходять навколо та цікавляться продуктами SAP, серйозно розмірковують над міграцією, розуміють що час дивитись вперед невблаганно наближається, збільшується. Звичайно, все залежить від зовнішніх об’єктивно позитивних зрушень.  

Щодо самих зустрічей, то, на мій погляд, такі заходи необхідні не тільки для партнерів, а також і для клієнтів SAP, як існуючих так і майбутніх.  Десь на далекому заході, можливо,  етап неформального спілкування у житті компаній і залишився позаду, типу навіщо?! Але для України це  все ще важливо. Такі заходи демонструють, що SAP представлений на ринку, заявляє про себе і не забуває про нас. Так, можливо, це десь трохи від, я б сказав, “азіатчини”, але зрештою, а де ж себе показати та на інших подивитись :-).

Посилання на новину від SAP

#SAPUkraine

Коментарі (0)
Додати коментар
Схожі публікації